Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecamy dzieciom i rodzicom wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad naszą córeczką. Wiemy, że nasze...
~Rodzice Antosi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

Zdjęcia z duszą wątek zamknięty Z usług Krzyśka mieliśmy przyjemność korzystać już drugi raz. Pierwszy raz w...
~Iwona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

WSTIH pani mgr K. od SPA wątek zamknięty Chce Wam napisać o pewnej pani magister, która ma tak wygórowane ambicje co...
~widmo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

Jestem zadowolona - POLECAM wątek zamknięty Skończyłam licencjat w tej szkole i aktualnie jestem w trakcie magisterki....
~Madzia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Świetna szkoła wątek zamknięty Rewelacyjna atmosfera na zajęciach teoretycznych oraz w trakcie zajęć...
~Filip
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

Firma godna polecenia. wątek zamknięty Skorzystałam już dwukrotnie ,wszystko rewelacja .Polecam wokoło bez obaw.Aby...
~Ewa Bylicka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

POLECAM to za mało !!! wątek zamknięty Żeby określić jaki jestem wdzięczny za mój kurs i za to, że zdałem za 1-SZYM...
~Krugi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

Tanio i fajnie wątek zamknięty Byliśmy ze znajomymi pierwszy raz na gokartach i wszystkim bardzo się...
~Klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

Polecam. wątek zamknięty Ciekawe menu. Zarówno zupy (kimchi, miso) jak i sushi, które wybraliśmy były...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

wróciliśmy wątek zamknięty tak jak zapowiadaliśmy wróciliśmy. w kwietniu wyprawialiśmy tam wesele a w...
~Karolina i Maciej z Marcelkiem
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 stycznia 2012

Serdecznie polecam:) wątek zamknięty Serdecznie polecam ten salonik, bardzo miła i rzetelna obsługa oraz klimat a...
~A.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

Gorąco polecam. wątek zamknięty Zdałam egzamin za 2 razem, tylko z własnej głupoty. Jeździłam z Panem Piotrem...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

Ryszard opinia wątek zamknięty Polecam Zakład Pana Kazia, stryżę się od lat, jestem stałym klientem, mila...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

Polecam z własnego doświadczenia wątek zamknięty Serdecznie polecam zakupy u Państwa Ogrodowicz, mają na prawdę duży wybór...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

Gorąco polecam!! wątek zamknięty Do Pani Patrycji trafiłam całkiem przypadkiem i już nigdy nie wrócę do mojego...
~Ada
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

Najlepsza szkoła w Trójmieście wątek zamknięty Polecam, Polecam Polecam!!! Efekt nauki w tej szkole = zdany egzamin:-)
~Edyta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

daje 6 wątek zamknięty Uważam ,że ta firma jest godna polecenia. Miła obsługa. Szeroki wybór wśród...
~Karolina Chmielewska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

czas na zmianę prezesów wątek zamknięty Brak strony internetowej . Ze strony prezesów ignorancja spraw lokatorów .
~romeo
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 czerwca 2010

~Ja!!!!
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

GALERIA PRZYMORZE wątek zamknięty Jesteśmy po konsumpcji z Pizzerii 33, po oczekiwaniu (na miejscu) na pizzę 40...
~Zniesmaczeni i pokrzywdzeni.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
375697

postów

289764

wątków

do góry