Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pozdrowienia dla Pana Radka!! wątek zamknięty Polecam ośrodek szkolenia kierowców Expert. Doskonale przyswoiłam wiedzę...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

odradzam wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam zamawianie grupowych przejazdów. Zamówiliśmy taksówki...
~tila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

Super przyjemne miejsce wątek zamknięty Byłem ze znajomymi ostatnio w restauracji Bedeker.Weszliśmy zobaczyć tak...
~Radek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

STOLMAR - Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Nie pamiętam kiedy ostatnio spotkałam się z tak profesjonalną obsługą....
~Aleksandra S.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

Po tej klasy restauracji NIE SPODZIEWALEM SIE TAK SZYBKIEGO ROZWOLNIENIA!!!! wątek zamknięty Lubimy wloskie jedzenie lokal jest swietnie polozony postanowilismy...
~Gdanszczanin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

Nie polecam. wątek zamknięty Żarcie drogie, w smaku w miarę OK. Lecz po skonsumowaniu s...ka murowana....
~AveDriver
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

masakra i nie chodzi o jedzenie wątek zamknięty witam, byłam w tej restauracji w ubiegły weekend- ceny ok, ładny wystrój,...
~Donata
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

Szczerze polecam wątek zamknięty Szczerze polecam APJ. Do szkoły trafiłam na szkolenie dodatkowe po trzech...
~Iza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

niestety coraz gorzej wątek zamknięty Wybraliśmy się w kilka osób w sobotni wieczór, aby po raz kolejny niestety...
~M.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lipca 2011

wstyd dla Gdańska wątek zamknięty Witam! Korzystałem z usług tej firmy często, jednak muszę stwierdzić że od...
~bartek
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 czerwca 2011

Fantastyczne miejsce wątek zamknięty Jedzenie przepyszne, sympatyczna obsługa, miejsce klimatyczne, na pewno...
~klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

Wspaniała opieka wątek zamknięty Tulaczek to bardzo przyjazne dzieciom miejsce - kameralne, dostosowane do...
~Zadowolony tata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

DOBRE WRAŻENIA wątek zamknięty Widziałam hasło jazdawterenie.pl już na kilku samochodach, ostatnio z mężem...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

wspaniała obsługa i jedzenie wątek zamknięty byliśmy ze znajomymi pierwszy raz i naprawdę polecam, obsługa świetnie...
~klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

Dzieki Paweł wątek zamknięty Dołączam sie do opini wszystkich !. Jest sympatycznie, miła atmosfera i...
~Piotr R
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

najlepsze jedzenie we wrzeszczu wątek zamknięty Jedzenie pyszne (z gdańskich restauracji porównałabym ich poziomem do CICO),...
~mru
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

Polecam wątek zamknięty Apartament w centrum Gdańska Wrzeszcza - czysty, dobrze wyposażony, wszystko...
~Adam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

how to write in malay wątek zamknięty rbuevejt bwusxgpc jeurbbio zyprifhb dsuulfqu gyhbahxq pcxocdhj...
~Routraf
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

Ulubione miejsce wątek zamknięty Wcześniej bywałam w "starej Pikawie" :) Kawiarnia mimo,że w nowej lokalizacji...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

POLECAM!!! wątek zamknięty Po latach nieregularnych wizyt u kosmetyczki znalazłam wreszcie taki gabinet...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
375597

postów

289691

wątków

do góry