Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nie polecam wątek zamknięty Najbardziej awaryjna firma jaką znam. Niestety umowa zobowiązuje i muszę...
~Anna Gendera
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2009

Polecam! wątek zamknięty Polecam wszystkim klientkom a także klientom, którzy mają ochotę wybrać się...
~Alicja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Studio Podróży wątek zamknięty Z oferty Studia Podróźy Małgorzaty Nowak miałem przyjemność skorzystać aż...
~Marek Wołczyński
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

pogoda wątek zamknięty Proszę o zwrócenie uwagi prowadzącym prognozę pogody że to nie oni są ważni...
~IRA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Marcin - opinia wątek zamknięty Naprawdę dobra szkoła jazdy. Zdałem za pierwszym razem. Mimo moich trudności...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

own - opinia wątek zamknięty Bardzo elastyczne i twórcze podejście do projektu i solidne wykonanie.
~own
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Polecam każdemu! wątek zamknięty Teoria przeprowadzona szybko i jak na teorie dość ciekawie :) Jazdy z...
~Kuba
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Dla mnie Nr 1 w Gdańsku wątek zamknięty Szkołę Mini polecił mi przyjaciel i jak się okazało była to bardzo dobra...
~Kacper
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

MASAKRA !!! wątek zamknięty Przed restauracją widniał szyld z napisem "ZAPRASZAMY NA MECZ...
~Tomek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2011

Polecam wątek zamknięty Nareszcie zapełniona luka na rynku! Przemiła obsługa cechująca się...
~G
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Natalia - opinia wątek zamknięty Jak najbardziej polecam szkołę Zielony Listek, a w szczególności p. Iwonę,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Kategoria A wątek zamknięty Gorąco polecem - kurs przeprowadzony szybko, sprawnie i jak należy...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Sterylizacja i kastracja oraz inne zabiegi wątek zamknięty Panie Justyna i Małgosia zajmują się moimi kotami od dawna, a dziś wykonały...
~Magda - hodowca kotów z Gdańska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

:) wątek zamknięty Chciałabym szczerze podziękować (tak jak każda dziewoja na tej stronie) Panu...
~Adriana S.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Polecam wątek zamknięty Kupilem juz dwa samochody jestem bardzo zadowolony przedewszystkim posiadaja...
~Pegaz
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 marca 2010

super wątek zamknięty Świetna i rzeczowa lekarka. Zawsze gotowa do pomocy. Dokładna i ze świetnym...
~altea
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Poprostu Super wątek zamknięty Krotko mowiac- SUPER, jestem bardzo zadowolony, czesto zamawiam tam roznego...
~ZADOWOLONY
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Jak najbardziej polecam wątek zamknięty Jak w nagłówku - jak najbardziej polecam szkołę MOTOBIT. Jestem osobą spoza...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Polecam ze wzgledu na obsluge wątek zamknięty Polecam ten sklep, głównie ze względu na znającą się na rzeczy obsługę. Pan...
~gladness90
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Lepiej nie mogłem trafić! wątek zamknięty Planowałem uzyskać spory kredyt pod hipotekę nieruchomości. Byłem w różnych...
~Felipe911
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
375708

postów

289784

wątków

do góry