Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Yamaha Drag Star 650 wątek zamknięty Z przyjemnością oznajmiam, że transakcja wzorcowa. Motocykl jak w opisie,...
~ZP
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

Masakra wątek zamknięty Naprawde najgorsza włoska restauracja.. o ile wogóle można nazwać ją włoską.....
~Chydy
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 maja 2011

BARDZO DUZE PROBLEMY PRZY ZWROCIE GOTÓWKI PRZY UZNANEJ REKLAMACJI wątek zamknięty Reklamacja została uznana , mimo to odmówiono nam zwrotu gotówki (zamiana na...
~andzeli
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

Polecam!! wątek zamknięty Dzisiaj tj. 17 czerwca miałam egzamin, było to moje piąte podejście.ZDAŁAM!!...
~D.Lider
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

W stylu dawnego Tino czyli... wątek zamknięty ...zamowilem kupony promocyjne na jednymz portlai z nadzieją, że wraz ze...
~baho
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2011

Fantastyczny serwis wątek zamknięty Z całą odpowiedzialnością polecam serwis tej Firmy. Szybko, sprawnie, z...
~Zdzisław
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

jes tok wątek zamknięty szkoła bardzo mała kameralna bardzo dobrze wyposażona wysoko wykwalifikowany...
~ropuchaga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

Polecam! wątek zamknięty Wczoraj zdałam egzamin za pierwszym razem, choć wydawało mi się to...
~Joanna K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

Obsługa masakryczna! wątek zamknięty Powiem szczerze, że to co spotkało ostatnio mnie i moich znajomych przechodzi...
~niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

zdecydowanie polecam wszystkim którzy mają problemy z nadwagą wątek zamknięty Moja intuicja mnie nie zawiodła. Szukałam w internecie dietetyka ,który...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

rewelacja! wątek zamknięty Bardzo ciepłe i klimatyczne miejsce, przesympatyczna obsługa. Masaż wykonany...
~blondie
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

C..... nie impreza wątek zamknięty Na stronie internetowej i na fb jest wyraznie napisane ze w czw sa imprezy, a...
~:)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

PORAŻKA !!! wątek zamknięty wczoraj w godzinach popołudniowych zaszedłem do ich warsztatu bo blisko miła...
~Luukkasss
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

kosmetyczka - opinia wątek zamknięty Polecam!Ucze sie w tej szkole juz 4 rok! 2-lata liceum i teraz 2-letnie...
~kosmetyczka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

Witam wątek zamknięty Właśnie ukończyłam 2-letnią naukę i jestem bardzo zadowolona;) atutem jest...
~Patrycja;)
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 czerwca 2011

Perfect for English speakers! wątek zamknięty This school comes highly recommended for anyone who wants to learn to drive...
~Alan
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

polecam wątek zamknięty Zabiegi skuteczne i bezbolesne, obsługa profesjonalna, cena przystępna. Polecam
~Olga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

Taki Komornik że do rany przyłóż :-) wątek zamknięty Witam, Miałam przyjemność poznać Pana Stanisława w Kancelarii Komorniczej na...
~Iza (Pruszcz Gdański)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

POLECAM! wątek zamknięty Z czystym sumieniem moge polecic osrodek ! Profesjonalna kadra pracownikow,...
~Maciej Tyszko
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

elly - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona dzieki pani Ani czuje sie swietnie w swojej nowej fryzurze :)
~elly
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
375534

postów

289636

wątków

do góry