Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Solidna firma wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Oddałem 21.12. cztery obrazy do oprawy. A 24.12....
~Franek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 marca 2010

POLECAM wątek zamknięty Dobry lekarz, a przedewszystkim wspaniały uczciwy i kulturalny człowiek....
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 marca 2010

jak najbardziej na tak! wątek zamknięty Pyszne jedzonko, miła obsługa, uśmiechnięty właściciel, fajna atmosfera......
~Karolina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 marca 2010

Szczególnie polecam. wątek zamknięty Korzystam od samego początku. Szefostwo bardzo miłe i przyjaźnie nastawione...
~Kajka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 marca 2010

Lena - opinia wątek zamknięty Jestem cięta na ten sklep z dwóch powodów: 1. na półkach można znaleźć...
~Lena
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 maja 2008

NAJLEPSZA RESTAURACJA W GDAŃSKU wątek zamknięty Świetna obsługa- w szczególności ta piękna długonoga brunetka:) Każdy potrafi...
~Harry P
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 lutego 2010

oszukany wątek zamknięty po tym jak zostalem potraktowany przez p. kierownik i to jak czesto...
~Jacek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 marca 2010

Najlepsza (sprawdziłem) wątek zamknięty Biorąc pod uwagę opinie znajomych, z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że...
~Dariusz Sprenglewski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

pakiet czekoladowy!!!! wątek zamknięty sssssuper!!!!!!! polecam!!!
~anna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

Pozory mylą wątek zamknięty Miał być niedzielny obiad z dziećmi i ze znajomymi. Nic z tego nie wyszło....
~Wołoszyk
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

Bardzo dobra szkoła! wątek zamknięty Moje dziecko uczęszczało najpierw do SP a potem do Gimnazjum w tym Zespole...
~matka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

Nigdy więcej tam... wątek zamknięty Beznadziejne strzyżenie! Brak polotu, nieumiejętność doboru fryzury i...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

profesionalna usługa wątek zamknięty zakład pogrzebowy z całą powagą sytuacji zajął się sprawami związanymi z...
~Lena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

Gorąco polecam p.Stasia i ośrodek AS :) wątek zamknięty Polecam wszystkim szkołę jazdy "As"! Zajęcia teoretyczne są kompetentnie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Kurs rozpoczęłam z początkiem listpoada ubiegłego roku a prawo jazdy...
~MagdaLena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

tanio i profesjonalnie wątek zamknięty W tym warsztacie na pewno nikt Was nie oszuka, ceny są przystępne, a usługa...
~Ewa B.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

dobrzy specjalisci, przemila i sprawna obsługa wątek zamknięty Polecam tę małą przychodnie, zwłaszcza oddzial na Subisława. Maja dobrych...
~ju
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

Chirurgia w szpitalu MSWiA wątek zamknięty Polecam wszystkim oddział chirurgiczny - najwyższy profesjonalizm, kultura,...
~Dorota
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

Polecam wszystkim wątek zamknięty Zdecydowanie polecam dla tych,którzy chcą zrobić coś dla ciała i ducha....
~Martyna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

Teoria a praktyka wykonywania zabiegów wątek zamknięty Witam! Chcialam podzielic sie z Panstwem wrazeniami z pierwszego pobytu w Spa...
~Joanna
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
375697

postów

289764

wątków

do góry