Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
DOBRY DERMATOLOG wątek zamknięty WITAM, SLUCHAJCIE LECZE SIE U PANA DOKTORA JUZ POL ROKU I OK, PRZYZNAJE ZE...
~MARTA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

Wszystko ok ale ... !!! wątek zamknięty Właśnie przeczytałam na Waszej stronie że na imprezy w piątek kobiety wchodza...
~betka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

nie polecam, przynajmniej teraz wątek zamknięty mila atmosfera, duzo chaosu i zamieszania,instrukcje niezrozumiale,...
~ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

Jestem mega zadowolona wątek zamknięty Przyszłam do tego saloniku po ratunek. Miałam już zrobione paznokcie, które...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

polecam wątek zamknięty Już 2 razy jadłam jedzenie z Valdonas ale zawsze na wynos. Za pierwszym razem...
~Kasia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

Zdecydowanie TAK wątek zamknięty Witam, miałam przyjemność skorzystania ze szkoleń organizowanych przez CDS z...
~Beata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

lipa wątek zamknięty Jeszcze rok temu sklep by dostał ode mnie wszędzie 5pkt. Jednak że wszystko...
~machuik
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi.Polecam wszystkim szukającym fryzjera.Pani...
~Marzena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

było super wątek zamknięty Naprawde miłe miejsce, które można polecić.
~bywalec
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

Polecam ! wątek zamknięty Bardzo wysoki poziom nauczania , b. dobra kadra ( zwłaszcza matematyczek :P )...
~absolwentka 2009
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

Tu nie warto bywać wątek zamknięty W ub. weekend wybrałem się ze znajomymi na piwko. Postanowiliśmy wejść do...
~cezary
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

oczywiście polecam! wątek zamknięty Jestem klientką pana Szymona od roku i jestem bardzo zadowolona. Ma...
~Butterflyy
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

nie polecam!!!! wątek zamknięty zachęcona strona www tego zakładu i tym że doradzają, miła obsługa itd...
~Ewi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

obiektywnie... wątek zamknięty Korzystalem w przeszlosci z wielu serwisow z Gdyni-w tym jednak...
~Arbas
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 czerwca 2009

PZM 10 lutego wątek zamknięty Bardzo Polecam,a na jazdy polecam szczególnie Mistrza (Pana Leszka)
~djs
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

Najlepsze rozwiązanie wątek zamknięty Ponoć proste rozwiązania są najlepsze, i tak właśnie jest w przypadku PSSP w...
~Radek K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 czerwca 2009

Obsługa żenująca!!! wątek zamknięty Po znalezieniu dla siebie miejsca, podeszliśmy do baru aby zamówić, Pani...
~Ela
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 czerwca 2009

żeby tak wszedzie... wątek zamknięty Przemiła,kulturalna, w pełni profesjonalna obsługa i doradztwo, naprawdę...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 czerwca 2009

Brak smaku wątek zamknięty 2 pizze w cenie jednej na wynos, brane na miejscu... Hawajska i Gyros... Na...
~76magg
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 czerwca 2009

POLECAM!!!! ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!! ;-) wątek zamknięty CHCIAŁABYM Z CAŁEGO SERCA ;-) PODZIĘKOWAĆ PANU BOGDANOWI ZA PERFEKCYJNE...
~Anna B.
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
375895

postów

289947

wątków

do góry