Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsza uczelnie prywatna wątek zamknięty Nie zawiodłam się.
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Szczerze polecam! wątek zamknięty Serdeczność, kompetencja, uśmiech.
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Polecam ! wątek zamknięty Osobiście mogę zapewnić , że kancelaria Legal Salutaris na pierwszym miejscu...
~Dix
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Polecam wątek zamknięty Podziękowania dla Kuby za kilkumiesięczną współpracę,a przede wszystkim za...
~Magdalena F
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Niezastąpiony klimat i smak, czyli Starbucks Gdynia! wątek zamknięty To niemal nasza rodzinna tradycja, żeby w trakcie weekendowego spaceru po...
~Weronika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Pizza Solo rozmiar mega to żart wątek zamknięty Zamówiliśmy dziś do firmy największą pizze z jajkiem i szynką. Pizza...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

oj, mogłoby być lepiej wątek zamknięty Skorzystałam z dostawy na telefon. Dostawa była punktualna i za to plus dla...
~Mysza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Polecam Elkę School na Karwinach w Gdyni wątek zamknięty Jako, że zdałem po dokupionych w Tej szkole godzinach(ceny przystępne)....
~Rafał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Najlepszy butik w Trójmieście!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Tu znalazłam wymarzoną sukienkę na Sylwestra i wiele innych ciuchów o...
~Juula
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

Polecam wątek zamknięty Fachowy instruktor, który zna się na rzeczy i w klarowny sposób wszystko...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

POLECAM wątek zamknięty JESTEM STAŁYM KLIENTEM ZAWSZE ZADOWOLONYM Z USŁUG ZAWSZE DUŻY WYBÓR ŚWIEŻE I...
~KRZYSZTOF
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Mile zaskoczenie wątek zamknięty Zaczne od tego ze to miejsce bylo mi kiedys bardzo bliskie, kiedy jeszcze...
~sentymentalna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Karolina - opinia wątek zamknięty Piękny zadbany sterylny gabinet, Pani kosmetolog rzeczowa konkretna a do tego...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

GODNY POLECENIA! wątek zamknięty Zakupiłam kostkę w październiku i dostałam bardzo korzystną cenę. Jako...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

DLA DARKA JABŁONSKIEGO wątek zamknięty Jeżdziłam z Darkiem na automacie nauczył mnie super !!!!!!!!!!.Ale nie...
~HELENEK SZ.
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

elka school wątek zamknięty Podziękowania dla Darka Jabłońskiego z elka school :Darku prawie zrobiłeś ze...
~Lucyna Z.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

Obsługa rewelacja wątek zamknięty Nie wiem o co chodzi z tymi narzekaniami na obsługę w DK pojechałam, złożyłam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

opinia wątek zamknięty Moja opinia jest pozytywna gdyż zostałam na tyle zainteresowana florystyką,...
~elżbieta gąsiorowska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

PODZIĘKOWANIE DLA DARKA JABŁONKIEGO wątek zamknięty Jeździłam z DARKIEM na automacie nauczył mnie super !!!!!!!!!.Ale nie...
~HELENEK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Wszystko super polecam. wątek zamknięty Czysto, schludnie, miła obsługa.
~gość
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
375951

postów

290008

wątków

do góry