Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie polecam wątek zamknięty Szukaliśmy miejsca gdzie odpoczniemy od ciagłego pośpiechu, gdzie się...
~Doris
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 grudnia 2007

Sylwester!!!Mam dwa bilety do odsprzedania!!!!! wątek zamknięty Piano Club Barbados Piano Club Barbados adres: 80-851 Gdańsk,...
~artur
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 grudnia 2007

5+ wątek zamknięty Ceny w porownaniu z konkurencja niskie Adam jest bardzo spokojny i...
~Michal
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 grudnia 2007

tak sobie wątek zamknięty kiedys bylo lepiej, teraz jak jest renoma leci sie na ilosc i na kase a...
~Ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 grudnia 2007

Coffe and Agro Company - opinia wątek zamknięty solidny fachowiec - praca wykonana czysto, rzetelnie i terminowo. polecamy!!!
~Coffe and Agro Company
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 grudnia 2007

bardzo dobre opalanie wątek zamknięty bardzo dobre opalanie ceny spoko nowe solarium Uwe jest ok polecam (kate)
~(kate)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 grudnia 2007

BARDZO DOBRE FRYZJERKI wątek zamknięty odkryałam to miejsce przypadkowo mieszkam na wiczlinie była trzy razy ,...
~ewa34wiczlino
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 grudnia 2007

szpital super wątek zamknięty drodzy pacjenci akademia medyczna na debinkach cieszy dobrym leczeniem...
~aniołek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 grudnia 2007

dr Kujawa wątek zamknięty Mało konkretna załatwia w czasie wizyty 150 innych spraw, opowiada o różnych...
~karolina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 grudnia 2007

Dzięki Bogu wątek zamknięty Nastąpiła tam jakas reforma ;) oby dalej Pan Jarek byl przy władzy :D Wiecej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 grudnia 2007

Bardzo miło wspominam wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, szkoła mała ale za to bezpieczna, czysta. Według mnie...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 grudnia 2007

REWELACJA przez duże "R"!! wątek zamknięty Świetna atmosfera, przepyszna kawa, przemiłe dziewczyny-właścicielki,...
~Zosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 grudnia 2007

:) wątek zamknięty Osobiście stwierdzam, że lepiej wybrać nie mogłam. Bardzo sympatyczna...
~Marzena ;)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 grudnia 2007

POLECAM! wątek zamknięty Nie znam się na formalnościach związanych z kupnem mieszkania, w związku z...
~Ewa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 grudnia 2007

Para Młoda wątek zamknięty Mieliśmy tu wesele w połowie sierpnia 2007. Było rewelacyjnie, wszystkim...
~Szcześliwa Młoda Para :)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 grudnia 2007

benek - opinia wątek zamknięty firma OK oddali domek przed terminem, jakość bardzo dobra, ściany proste,...
~benek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 grudnia 2007

porod wątek zamknięty 12.11.2007 w tym szpitalu urodzilam moja stokrotke-i wielkie brawa dla...
~asia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 grudnia 2007

Mieszka się tu rewelacyjnie wątek zamknięty MIeszkałam w innych dzielnicach Gdyni ale tu mieszka się naprawdę wygodnie i...
~Anna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 grudnia 2007

Rewelacja wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona! Miła odskocznia od szarej rzeczywistości:P
~Gosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 grudnia 2007

poród wątek zamknięty moja żona urodziłą piękną i zdrową córeczkę własnie w wojewódzkim w...
~mich.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
383352

postów

296911

wątków

do góry