Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
REWELACJA wątek zamknięty PIZZA REWELACJA OBSŁUGA REWELACYJNA TYLKO TAK DALEJ
~BUZKA
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 października 2007

zdałam za pierwszym razem!!! wątek zamknięty Dzisiaj zdałam za pierwszym podejściem!Szczerze polecam Elke school.Czas...
~Anita Broszkow
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 października 2007

Rewelacja wątek zamknięty Trafiłam tam poprzez koleżanki z pracy - spora część firmy chodzi tam do...
~cyklopeja
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 października 2007

asia - opinia wątek zamknięty pizzeria ogolnie fajna szkoda tylko ze taka mała
~asia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 października 2007

Wizyty wątek zamknięty Dr Anna przyjmuje w Gdańsku przy ul. Hubala 19 tel. 603-603-363
~kasia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 października 2007

Polecam wątek zamknięty Prowadziłam pierwszą ciążę, teraz jestem w drugiej i też będę do niej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 października 2007

Dorota - opinia wątek zamknięty Zdałam za drugim razem :) Dziekuję za dobre przygotowanie panu Jackowi oraz...
~Dorota
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 października 2007

PrzyszłyKlient wątek zamknięty Takie biuro to klasa. Inna półka. Chyba nareszcie ktoś utrze nosa lokalesom,...
~Lech
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 października 2007

super biuro!!!! wątek zamknięty Fantastyczne biuro i fantastyczni ludzie! polecam
~Paweł
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 października 2007

świetna klinika wątek zamknięty co mogę więcej dodać - jesteście poprostu super :D
~właściciel czworonoga
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 października 2007

Szkoła na medal:) wątek zamknięty Serdecznie polecam tą szkołę, naprawde warto w niej uczyć sie jeździć....
~DJ
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 października 2007

żaba - opinia wątek zamknięty świetna obsługa, jedzenie rewelacyjne palce lizać gorąco polecam :)
~żaba
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 października 2007

Porodówka wątek zamknięty 2 tygodnie temu urodziłam tam synka. Pielegniarki na poródówce są...
~M
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 października 2007

Pycha !! wątek zamknięty Jedzenie nad podziw smaczne, obsługa baaardzo sympatyczna. Duży mankament to...
~petro
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 października 2007

Ann - opinia wątek zamknięty Sala B dla zajec fitness zdecydowanie za mala dla takich celow. Jednoczesnie...
~Ann
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 października 2007

a mi osobiscie nie podoba sie ten lokal.trafilam na zly dzien obslugi chyba wątek zamknięty nie mieli wydac mi reszty i poszla wielka awantura.coz pizza nie jest zla ale...
~kaśka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 października 2007

Polecam szkołę "D.Śmiarowski" wątek zamknięty Od początku do końca trwałem przy tej szkole jazdy. Zdałem za drugim razem,...
~Przemysław Sempruch
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 października 2007

~rafi
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 3 października 2007

Sorriso i tylko to!!!!! wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem!!! Polecam gorąco tą szkołę!!! Atmosfera jest...
~Gonga
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 3 października 2007

nie polecam wątek zamknięty Byłam tu na firmowej imprezie. Mięso i ryż twarde i nieświeże. Drinki...
~Dorota
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 3 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
383352

postów

296911

wątków

do góry