Widok

Opinie nt. dewelopera Alians z Kartuz

Witam,
Jestem zainteresowany oferta dewelopera Alians z Kartuz. Jednak, jak większość inwestorów szukam najpierw opinii nt. tej firmy.
Czy miał ktoś z Was z nimi do czynienia? Jakie są Wasze wrażenia? Niestety nie ma w sieci zbyt wielu informacji o tej firmie.
Nie ma także żadnych informacji o realizacjach.
Za wszelkie informacje z góry dziękuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Witam
Odradzam budowę same problemy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również odradzam, tylko nie ta firma
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podbije temat, bo tez jestem zainteresowana. Jakies szczegoly? Co robia nie tak? Czy po tylu latach istnienia nie nauczyli sie budowac domow?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowników mają chyba z tzw łapanki. Musieliśmy robić poprawki po ich pracownikach. Prezes firmy słabo zorientowany i tylko pieniądze by wyłudzał. Porzucili nie zakończoną budowę i jeszcze pieniędzy za nie wykonane nie chcą oddać. Szczerze odradzam chyba, że ktoś chce zostać z niedokończony domem jak my.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również odradzam tragedia , Nic w terminie i tylko kasę wyłudzają , my idziemy do sądu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź sobie jego poprzednie nazwisko no i zastanów się dlaczego je zmienił. Jest bardzo znany w Kartuzach. Można od ludzi wiele się dowiedzieć. Ja też odradzam. A komentując zapytanie w/w to uważam że jest bardzo dużo opinii na temat tej firmy. Doradzam czytać ze zrozumieniem i wyciągnąć wnioski przed wykonaniem kolejnego kroku .....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A możesz podać jego poprzednie nazwiska i czy pod poprzednim nazwiskiem również zajmował się budowlanką?
I jak sprawa trafiła do sądu, bo jak tak to nie pierwsza.

Inne tematy z forum Biskupia Górka

Poszukuję strychu / poddasza do adaptacji (3 odpowiedzi)

Poszukuję nieużytkowanego poddasza, strychu w Gdańsku (w szczególności Biskupia Górka,...

stoisko z tuszami i akcesoriami do drukarek w tesco (8 odpowiedzi)

Polecam wszystkim stoisko activejet w tesco. Duży wybór zamienników tuszy, zestawy do...

do góry