Widok

Opłata za odpady

Co sądzicie o nowej, kolejnej podwyżce opłat? Czy to nie Przeginka wzrost o 300%?
Gmina myśli że śpimy na pieniądzach?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

coraz drożej......
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie 300 tylko 23% przy trzech osobach. Co nie zmienia faktu, że przeginają.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

W zeszłym roku o 100%, teraz na szybko uchwalili podwyżkę o 23%. Taką władzę sobie wybraliście. Możecie podziękować Kankowskiemu, Koreniowi, Tesce i innym. Jak i również wszystkim którzy głosowali na nich. To jest tarcza antykryzysowa na ich możliwości.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 2

jeżu czy zawsze musi się tak kończyć z komentarzami? z tego co wiem to Szadułki wymusiły zmiany bo potrzebują kasę i umowy dla gwarancji kredytowych żeby inwestować w wysypisko, stad podwyżki we wszystkich miastach/gminach obsługiwanych przez Szadułki i jeszcze wymuszają długoterminowe umowy z tego co wiem?

mimo wszystko podwyżki bolesne, przed ustawa śmieciową płaciłem z 30zł miesiecznie i miałem podział suche/mokre i było ok, ehh
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Czyli inne. Gminy maja własne wysypiska.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szadułki to nie jedyne wysypisko w Polsce, w sumie nie wiem gdzie jest następne najbliższe ale na 100% są gminy w Polsce które korzystają z innego...
stąd forma ta jest poprawna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PSZOK jako jedyni w powiecie zamknięty. Powinni za to odliczyć oplaty! Mieszkańcy muszą teraz jeździć aż na Szadółki jeździć i płacić dodatkowo!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co to za problem pod bramą smieci zostswic
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ten calu urzad to jeden syf jak mozna co roku robic podwyzki mamy oplacac nieudacznikow, ktorzy potrafia tylko podwyzasz oplaty, to ma byc rzadzenie!!! Byle nieuk by to potrafil nie bede opacal ludzi ktorzy nie potrafia zarzadzac gmina podajcie sie do dymisji
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kilka razy nie odebrali ode mnie smieci
I za co płacę
Nawet po telefonicznej reklamacji nikt nie przyjechał
Następnym razem to będzie trzeba po gminę zawieź śmieci
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niezłe smarowanie odchodzi. W końcu kryzys trzeba się zabezpieczyć na emeryturę :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
92 złote za 4 osobowa rodzinę.??mnie wykończy Państwo nie wirus... masakra.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0
miesięcznie haha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktoś poprostu dobrze na tym zarabia. niech nie mówią że coś modernizują jak jest smród w szadolkach tak jest dalej... tragedia 92 żyle miesięcznie???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No już pit sryt i J spuściłeś co miałeś a teraz nie zapomnij zmienić zlecenia lub nabazgrać na papierku od cukierku żeby się nie pomyliło i muj się częściej. Pozdrawiam i miłego dnia, zostań w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

to ogólnopolskie stawki wszędzie tak jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Głosowaliśmy na lidzi co na podnieśli opłaty. Nigdy wiecej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli wszędzie jest PSZOK ulokowany na śmierdzącej oczyszczalni ścieków z drogą dojazdową 2km tylko dla samochodów terenowych? A jak było przed wyborami? Powstanie nowy PSZOK całodobowy! Bezobsługowy! Hahahaha

Najbogatsza gmina w powiecie a w kwestji odpadów możemy się uczyć od Stężycy czy Sierakowic
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie to jest dopiero początek podwyżek ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto konkretnie z radnych z Banina glosował za podwyżką ? Gdzie to sprawdzę ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://rada.zukowo.pl/glosowania/glosowanie/31
Uchwała o zmianie uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenie wysokości stawki tej opłaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszyscy byli za
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest to związane z zakupem nowych śmieciarek i podwyżkach w przedsiębiorstwie a potem trzeba dać dole kilkum na tym świat się kreci a nas zmuszają do płacenia kto ten sprzęt ma zapłacić my bo oni nie mają kasy w gotówce a biorą się za uslugi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo wy baniniaki jestescie zwyklymi d*pkami i mozna was dymac .... mocni w gebie na forach i w klaksonach . Wladza w UG jest od lat bez zmian nikt z was tego nie zmienił ,
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

do góry