Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM wątek zamknięty Jeśli cena za wymiane opon zawsze bedzie taka jak teraz to napewno będziecie...
~P
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 października 2012

Gorąco Polecam wątek zamknięty W OPONEX-ie wymieniam opony już kolejny sezon. Polecam wszystkim, którzy...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 października 2012

Polecam wszystkim... wątek zamknięty ...którzy cenią sobie wysoką jakość usług, dogodne terminy i przystępne ceny....
~Maleństwo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 października 2012

Klimatyzacja - kupon wątek zamknięty Czyszczenie, odgrzybianie i napełnianie klimatyzacji. Oferta z kuponem...
~Oliv
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

OK. wątek zamknięty Z POLECENIA WYBRAŁEM SIĘ WYPROSTOWAĆ FELGĘ - SATYSFAKCJA PEŁNA. OD TEJ PORY...
~EJO
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2012

Przewidywalnie, powtarzalnie, solidnie wątek zamknięty Czas odwiedzić chłopaków ponownie. Na razie zawsze było super.
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 grudnia 2011

POLECAM wątek zamknięty Usluga,przekladka opon z wywazeniem, wykonana profesjonalnie, dokladnie w...
~michal
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 grudnia 2011

Wywazanie wątek zamknięty Wszystko odbylo sie sprawnie i szybko. Za wywazenie kompletu kol zaplacilem...
~Sly
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 czerwca 2011

profesjonalnie i tanio wątek zamknięty Dziś zmieniałem zimówki na letnie w moim gracie, umówiłem się na konkretną...
~Maciek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 maja 2011

polecam! wątek zamknięty Wizytę miałem umówioną na konkretną godzinę, panowie odrazu przystąpili do...
~lowang
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2011

szybka i tania wymiana opon wątek zamknięty W OPONEX-ie wymieniałem oponki na letnie z polecenia znajomego. Nie zawiodłem...
~Marek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 marca 2011

Pełen Profesjonalizm!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Chłopaków poznałam rok temu, kiedy przebiła mi sie opona i jeden z kolegów...
~Ola ta od Alfa Romeo:)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

Czynne w niedzielę!!!! wątek zamknięty Profesjonalne podejście, rzetelnie, niezbyt drogo, no i czynne w niedzielę....
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 stycznia 2011

Zimówki wątek zamknięty Szybka obsługa, dobre podejście zaarówno do pracy jak i klienta. Napewno...
~Opel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 grudnia 2010

Dobre prostowanie wątek zamknięty Jeśli chodzi o prostowanie felg, to śmiało można się tam wybrać. Chłopak się...
~mazda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 listopada 2010

Sprawnie, dobrze i niedrogo!! wątek zamknięty W gąszczu zakładów oponiarskich, które prześcigają się w ofercie, Panowie z...
~Mopar
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 listopada 2010

Piotr - opinia wątek zamknięty zaklad prowadzony przez fachowcow,polecam
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 listopada 2010

Bardzo dobry warsztat ! wątek zamknięty Wracalismy z żoną i dziećmi z urlopu w trójmiescie i niestety przytrafiła nam...
~Jurek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2010

Rzetelny fachowiec wątek zamknięty Bardzo dobry serwis. Mały, w garażu domku, ale dobrze wyposażony. Po...
~Kuba
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2010

polecam!!! wątek zamknięty chociaz dojazd moze nie jest bardzo prosty to polecam wlasnie tam sie...
~magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
43

postów

41

wątków

do góry