Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wymiana opon wątek zamknięty Szybko, sprawnie. Plusem jest to, że można się umówić na wymianę przez internet.
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

Polecam w 100% wątek zamknięty Korzystam z tej wulkanizacji od 5 lat inuwazam ze obsługa jest bardzo miła i...
~Hrant
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Omijać! wątek zamknięty Zakupiłem opony za ponad 2 tysiące klasy premium. Okazało się, że występuje...
~Olaf
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2014

Polecem najlepsza wulkanizacja w trójmiejscie wątek zamknięty Pełen profesionalizm, miła obsługa i jestem bardzo zadowolony z tej firmy.
~Stefan34
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 listopada 2016

Super wątek zamknięty Jestem klientem od lat, swietna ekipa, polecam i pozdrawiam serdecznie
~Moreniak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 listopada 2016

Nie polecam wątek zamknięty Miałem nieprzyjemność zmienić tam opony na wiosnę. Umawianie się na konkretną...
~Pawel
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Stanowczo odradzam! wątek zamknięty W tym sklepie można zamówić opony i felgi i na tym KONIEC. Stanowczo...
~BR
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

Opony i felgi, porażka wątek zamknięty Towar nie był zgodny z zamówieniem. Nie potrafią czytać zamówień. Nawet...
~Klient z Gdyni
5

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 października 2015

Niestety nie polecam, wątek zamknięty Niestety, opony tanie ale z powodu źle wykonanej usługi wymiany opon na zimę...
~Tomasz
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

Polecam w 100% wątek zamknięty Dobra firma z dużym wyborem opon ceny są zdumiewająco niskie w porównaniu z...
~Leszek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

Kolejny udany zakup w Albercie wątek zamknięty To już mój kolejny udany zakup opon w serwisie Albert. Obsługa zdecydowanie...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Maja bardzo niskie ceny , kolejny udany zakup i montaż opon - polecam
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 maja 2015

Jestem bardzo zadowolony wątek zamknięty Polecam!!! Maja dobre ceny opon i potężny wybór .
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Konkretna obsługa, bardzo korzystne ceny oraz duży asortyment do wyboru,...
~Adrian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Rzeczywiście panowie wymieniający opony nie są fachowcami - 4 razy już mi coś...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lipca 2013

Kamil - opinia wątek zamknięty Super obsługa, szybka realizacja oby tak dalej. POLECAM!!!!!!
~Kamil
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry