Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jacenty - opinia wątek zamknięty Jedno wielkie nieporozumienie!! Jeżeli do ceny nie możemy się przyczepić, to...
~Jacenty
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 września 2021

Annn - opinia wątek zamknięty Catering do tej pory miałam przez 12 dni. Kupiłam go na 20 dni i nie wiem co...
~Annn
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam. Zamówiłam 2 zestawy na 10 dni, wpłaciłam należność i...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2021

Głodny - opinia wątek zamknięty Jedzenie dobre. Co do terminowości dostaw masakra
~Głodny
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty W ciągu 10 dni diety 5 dnia posiłki nie dojechały wogóle, 6 dnia dotarły 4 z...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lipca 2021

NXP - opinia wątek zamknięty Najgorsza "firma" cateringowa jaką można sobie wyobrazić. Brak dostaw, porcję...
~NXP
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 lipca 2021

Ghost - opinia wątek zamknięty Posiłki są dowożone o złych godzinach, czasem wcale - stąd ocena ogólna 1 -...
~Ghost
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lipca 2021

ADob - opinia wątek zamknięty Ostrzegam Państwa, tragiczny catering oraz brak kontaktu z cateringiem. Zwrot...
~ADob
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 czerwca 2021

Klient Optimal Box - opinia wątek zamknięty Najgorsza firma cateringowa jaką miałem nieprzyjemność zamówić, w skrócie :...
~Klient Optimal Box
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

Bartosz - opinia wątek zamknięty Mam bardzo dużo do napisania o tej pseudo-firemce. Po pierwsze - błędy* w...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Zamroziłam pieniądze, których póki co firma nie chce zwrócić. Praktykują...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 maja 2020

Rozczarowana klientka - opinia wątek zamknięty Totalny strzał w kolano zamawiając catering z tej firmy. Nigdy nie masz...
~Rozczarowana klientka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2021

kuba - opinia wątek zamknięty brak słów..na 10dni od startu z umową 5 dni bez posiłków (nie dotarły)..brak...
~kuba
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 marca 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Jeśli chodzi o menu - jest ok, raz lepiej raz gorzej ale rozumiem, że jest to...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2021

Dariusz Piotrowski - opinia wątek zamknięty Jedzenie jest dobre, ale obsługa fatalna. Notorycznie posiłki nie są...
~Dariusz Piotrowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Weronika - opinia wątek zamknięty Firma porażka, obsługa klienta poniżej jakiegokolwiek poziomu...
~Weronika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

Jacek - opinia wątek zamknięty Za tą cenę naprawę!!! nie mam się do czego przyczepić:) Oczywiście że...
~Jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 września 2020

Natalia - Gdańsk - opinia wątek zamknięty Podobnie jak koleżanka niżej , nie dostaje pudełek Pani przez telefon jak i...
~Natalia - Gdańsk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 września 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Wczoraj nie dostalam ollaconych pudelek. Dzis do tej pory rowniez nic nie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2020

Lukas J - opinia wątek zamknięty duży wybór różnych diet, ceny rozsądne i świetny kontakt z firmą. Polecam!
~Lukas J
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 czerwca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry