Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nowa - stała klientka wątek zamknięty Serdecznie polecam Optometrię Orkisz. Po badaniu u Pani Małgorzaty Orkisz...
~Nowa-Stała Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

New fashinabl glasses wątek zamknięty Thanks for my new ""eyes" its so amazing.
~NATALI
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

kasia127 - opinia wątek zamknięty Badanie pod kątem doboru okularów bardzo dokładne, można uzyskać wyczerpującą...
~kasia127
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Jestem zachwycona wątek zamknięty Kupiłam w tym salonie moje pierwsze w życiu soczewki. Dotąd nosiłam okulary....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

Goraco polecam wątek zamknięty Tanio, profesjonalnie, szybko, z uśmiechem na twarzy. Wszystko to cechuje...
~Gdynia moje miasto
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2014

Doskonały zakład optyczny. wątek zamknięty Pełne zaangażowanie poczynając od badania poprzez dobranie odpowiednich...
~fotografik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

ODRADZAM !!! wątek zamknięty Odradzam jakiegokolwiek kontaktu z salonem optycznym ORKISZ. Zanioslem...
~KLIENT
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 października 2012

Bardzo rzetelna pani optyk wątek zamknięty Jestem niesamowicie zadowolona z badania przeprowadzonego przez Panią...
~Majka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 maja 2012

świetna obsługa wątek zamknięty zamawiam bardzo tanio soczewki i płyny do soczewek od kilku lat. ostatnio...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 września 2010

polecam wątek zamknięty Zamawiam tam okulary sobie i małżonce co jakiś czas (jak to u okularników),...
~kub
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 czerwca 2010

MASAKRA wątek zamknięty Witam! Kilka razy korzystałam z tego salonu i nigdy więcej!!! Soczewki...
~Jokerka1981
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

31

wątków

do góry