Widok

Orlex mg

Zakupiłem mieszkanie w Rumi od orlex mg i szczerze nie polecam . Po kupnie mieszkania mają swoich klientów w głębokim poważaniu. Podejście firmy do reklamacji ma wiele do życzenia. Pan który zajmuje się reklamacjami - szkoda mówić.
Zapisy w aktach narzucają tv chopin i zarządcę powiązanego z orlexem ,więc...
Szczerze odradzam .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam mieszkanie od OrlexuMG i jest wszystko ok, dwie reklamacje uznane i poprawione w bardzo krótkim czasie, więc nie wiem czy przypadkiem im Pan za skórę nie zaszedł każdy ma swoją cierpliwość, Pan który się tym zajmował na prawdę spoko. Po drugie zastanawiam się nad jedną rzeczą skoro tyle nieprawidłowości w tych aktach notarialnych czemu Pan to podpisał ?. Szczerze polecam miejsce ciche fajne daleko troche do sklepów i bez samochodu trochę trzeba się nagłówkować. Pozdrawiam któregoś z sąsiadów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie również dziwi Pańska opinia, nie tak dawno mieliśmy przyjemność zakupić mieszkanie od Orlex MG i nie mieliśmy co do obsługi jakichkolwiek obiekcji, ponadto Panie obsługujące nas bardzo pozytywnie nastawione a szczególnie pomocne, próbowały doszukiwać się odpowiedzi u reszty pracowników na każde możliwe nasze pytanie (a uważam, że byliśmy nieco "męczący" pod tym względem) a czy zarządca powiązany z nimi? Cóż, nawet jeśli... to nie uważam by go narzucali, ewentualnie zaproponowali. W każdej chwili można zmienić, ja natomiast do obecnego nie mam absolutnie zastrzeżeń- co zgłoszę to interwencję widać dość szybko... Generalnie ile ludzi tyle opinii, natomiast uważam, ze warto zauważyć ich plusy a w szczególności z kulturą zgłaszać problemy i zażalenia z jakimi chciałoby się do nich zwrócić, bo to akurat działa w obie strony ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

gdzie kupic tanio zlew do kuchni w Gdańsku (6 odpowiedzi)

witam, pytanie jw., w sklepach typu castorama praktiker? a moze gdzies w mniejszym sklepie?

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

do góry