Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Margareta - opinia wątek zamknięty Chodzę do pani Doroty od kilku lat z dziećmi, nie mam zastrzeżeń, pełna zaufanie
~Margareta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Jestem zadowolona wątek zamknięty Jeździmy od ponad 1,5 roku ponad 150km żeby leczyć ortodontycznie zgryz u...
~Jd
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2019

Laura - opinia wątek zamknięty Niesamowity lekarz napewno z powołania, Pani doktor jest niesamowicie pomocna...
~Laura
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 czerwca 2019

patrycja wątek zamknięty Polecam! Bardzo dobra atmosfera! Doktor Wojda to prawdziwa " Silaczka" .
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2018

Ilość pacjentów nigdy nie idzie w parze z jakością wątek zamknięty Oczekiwanie w nieskończoność, kolejki, brak zaangażowania, pośpiech, kilku...
~James Dean
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

szkoda bo było kiedyś dobrze wątek zamknięty od czasu gdy pani doktor zajęła się biznesem ortodontycznym i działa na dwa...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

xxx wątek zamknięty Trafiłem do pani Doroty z polecenia znajomej. Jestem bardzo zawiedziony. Nie...
~xxx
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Rozczarowanie wątek zamknięty O doktor Wojdzie słyszałam dobre opinie, więc przyszłam do niej z pozytywnym...
~J.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

tu nie liczy się jakość wątek zamknięty Na początku byłam zadowolona z usług doktor Wojdy, jednak z biegiem czasu...
~Zażnowana pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecę nikomu, dopóki zamiast ilości pacjentów nie zacznie się liczyć...
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

IRON MAN :) Polskiej ortodoncji i stomatologi wątek zamknięty ze swieczka szukac tak oddanej zawodowo osobie. Super klimat, super osoba. Co...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Solidny i kompetenty Lekarz!! wątek zamknięty Pani Doktor jest bardzo oddana swojej pracy i tak szczerze i otwarcie...
~Inna B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Pani Wojda bardzo dba o swoich klientów. Podchodzi profesjonalnie do swojej...
~aparatka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2014

Najlepsza ortodonta w Trojmiescie wątek zamknięty Do Pani Doktor trafilam z polecenia innych pacjentow w trakcie leczenia...
~MM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry