Widok

Ortodonta dla dziecka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,
przeglądałam poprzednie wątki, ale już jakiś czas temu nie pojawiały się świeże informacje.
A więc szukam godnego polecenia ortodonty dziecięcego, sprawdzonego do problematycznej wady zgryzu. Takiego co zaleci najlepsza opcję z aparatem, choć czeka nas nie jeden aparat do założenia. Najlepiej okolice wrzeszcza lub zaspy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja idę za miesiąc do ortodonty z dzieckiem do wrzeszcza właśnie. Gdzieś na przeciwo Galerii Bałtyckiej, na nfz wizyta. Sama jestem ciekawa jak to wyjdzie. Wada zgryzu jest, pewnie aparat będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za odpowiedź, u nas mimo, że córka ma 12 lat już nie łapiemy się na NFZ bo za wszystko trzeba płacić. To tego nie ma refundacji oraz możliwości rozłożenia kosztów aparatu na raty, dlatego idziemy prywatnie...
Dlatego chciałam zasięgnąć opinii tutaj, ale widzę, że raczej słabo tu :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tam gdzie my się wybieramy są głównie wizyty prywatne. Na razie przed nami ta pierwsza, więc wysłuchamy co i jak w ramach nfz. A co potem trzeba będzie zrobić to się okaze. Nastawiamy się, że i tak prywatnie będzie więcej do ogarnięcia niż w ramach nfz.

Łatwiej dowiedzieć się coś na temat ortodonty dla dorosłych niż dla dzieci. Słyszałam dobre opinie o jakimś ortodoncie dla dzieci w Baninie, ale mi nie po drodze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My dwa lata chodzimy do dr Aleksandry Aleksandrowicz. Przyjmuje w Ortoestetice na Cieszyńskiego na Chełmie. U nas byla bardzo poważna wada zgryzu, dzięki leczeniu u dr są bardzo dobre efekty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widziałam na Facebooku że ma się w tym miesiącu otworzyć nowy gabinet w gdyni - Baltic Ortho Clinic - sama jestem ciekawa bo wygląda fajnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Kosmetyki dla dzieci - czytacie skład? (42 odpowiedzi)

Ostatnio całkiem przez przypadek trafiłam na fachową stronę nt. szkodliwych składników kosmetyków...

nietrzymanie moczu po ciąży (27 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

do góry