Wiktor Szandorowski

Ortopedzi

Gdańsk, Pilotów 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam w 100% wątek zamknięty Od dawna mam problemy z kolanami i to właśnie dr. Szandorowski zajmiuje się...
~NobleOne
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 stycznia 2009

Znakomity lekarz wątek zamknięty Znakomity specjalista. Kontuzję kolana zdiagnozował ręcznie i diagnoza była w...
~sobmar
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 grudnia 2008

Naprawdę porządny lekarz! wątek zamknięty Prawdziwy fachowiec! Operował mi kolano, nie było żadnych obrzęków, wysięków...
~zadowolony pacjent
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 grudnia 2008

Rozczarowany wątek zamknięty Jesli moja opinia ma komus pomóc w wyborze tego a nie innego ortopedy to...
~francesco
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 grudnia 2007

oby wszyscy byli tacy wątek zamknięty kompetentny,ludzki doktor wymieniał mi staw biodrowy,remontował kolano...
~mariusz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 grudnia 2007

super lekarz wątek zamknięty operował mi ACL, i cały czas mi pomaga. A co do autora oceny o treści "Czy...
~maciej
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 października 2007

Super!!! wątek zamknięty Pan doktor uratował mi kolano i sprawił, że chodzę. Dziękuję i wszystkieg...
~Ewa Wojewódzka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 lipca 2007

Troszke konkretow: wątek zamknięty Co do telefonów sytuacja wygląda tak: 0-698-770-300; <-rejestracja (nie...
~M
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 czerwca 2007

~darnok
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 marca 2007

POLECAM!!! Wspaniały człowiek i lekarz wątek zamknięty Jeżeli macie jakikolwiek problem ortopedyczny, to lepiej trafić nie możecie....
~ciocia mara
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 marca 2007

super! wątek zamknięty Byłam u Pana Doktora ostatnio z dwójką dzieci i mimo że byłam zapisana w...
~Fonta
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

11

wątków

do góry