Widok

Ortopeda ręki

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej.
Szukam dobrego ortopedy z zakresu ręki. Słyszałam o dr Mazurku i Baczkowskim. Wiecie gdzie obecnie przyjmują na NFZ? A może możecie kogoś jeszcze polecić?
Ps. Pisałam na Zdrowiu ale tam cisza :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Mazurek przyjmuje chyba nadal w przychodni w Nowym Porcie na Oliwskiej, w takim NZOZie na parterze, ale nie wiem czy nadal na NFZ. Jeśli prywatnie, to uważam, że warto zainwestować. Mi robił 9 lat temu cieśnię nadgarstka, choroba nie wróciła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co pamitam dr Mazurek przyjmuje w poniedzialki w tej duzej przychodni w Nowym Porcie. Obowiazuje jedna kolejka, stad mozesz wziasc skierowanie i spytaj sie kto ostatni. Nie przeraz sie, bo w poczekalni bywa czarno od oczekujacych pacjentow. ale wszyscy zostana obsluzeni. Tez bylam praypdkiem beznadzieknym innych ortopedow, a on mi pomogl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (36 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

do góry