Widok

Osiedle Jabłoniowe

Osiedle Jabłoniowa Jasień Temat dostępny też na forum:
Inwestycja firmy Inpro powstanie przy ul. Jabłoniowej, niedaleko Trasy W-Z. Dzięki temu możliwy będzie łatwy dojazd do centrum miasta, a wkrótce (po zakończeniu tej trasy) także do obwodnicy.

Osiedle składać się będzie z 10 czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych z piwnicami. Do mieszkań na parterze przynależne są przydomowe ogródki.

Osiedle będzie ogrodzone i przystosowane do pracy ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inwestycja pełna nadzei

Na razie wygląda wszystko ok - mowa o planach.
Lokalizacja beznadziejna. Infrastruktury brak - nie ma przystanku, sklepu, chodnika do najbliższego przystanku lub sklepu, czegokolwiek. Architektura naprawdę w porządku - bloczki, choc spore, wyglądają dobrze, mieszkania fajnie rozplanowane. Ceny - w porównaniu z konkurencją i biorąc pod uwagę standard wykończenia - zdecydowanie najlepsze. Co do jakości jeszcze się okaże - na razie jest ok.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
przystanek będzie dokładnie koło tego osiedla, widziałam plany
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inwestycja pełna nadzei

Inwestycja pełna nadzei, ale kto to wie czy deweloper się wywiąże z planów. Strasznie daleko od Centrum zwłaszcza autobusem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmm

Lokalizacja straszna. O infrastrukturze nie wspomnę. To że planują coś tam poprawić to 2013 czy któregoś nie znaczy że tak się stanie. W związku z powyższym mieszkania powinny być o połowę tańsze.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

MAM nadzieję, że za 10 lat będzie lepiej :(

Długo się wahałem aby tą opinie napisać, mam nadzieję, że inni nie popełnią podobnego błędu. Osiedle jest fatalne, fatalna infrastruktura a raczej jej brak, mega długie stanie w korkach, do parcy na 7.00 wyjeżdżam 0 5.40 (gdańsk gł.), no i te ekologiczne dodatki SMRÓD z SZADÓŁEK, nie polecam dla małych dzieci i alergików i cudowne samoloty. Trzeba było wziąć wiekszy kredyt i kupić chatę gdzie indziej. Mądry Polak po szkodzie. A kredycik...na 25 lat po 2,5 tys :( :( :(.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 21
a skąd wiesz jak tam się mieszka skoro mieszkania do odioru sa dopiero we wrzesniu?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co ty opowiadasz

Pewnie w ogólnie nie mieszkasz na Jabłoniowym a piprz.sz trzy po trzy.
Wygląd i architektura osiedla jest naprawdę świetna. Wykończenie dobre może w pewnych przypadkach średnie. Zdarzają się pęknięcia i źle pomalowane miejsca.
Dojazd komunikacją miejską TRAGICZNY. Brak wiaty przystankowej i autobusy jeżdżą co pół godziny w najlepszych godzinach, a później to już tragedia. Brak chodników łączących osiedla w pobliżu. Samoloty??? latają zupełnie obok. Nad JAsieniem i Auchan ale nie nad JAbłoniową. SMród JEST, ale czasem i częściej zdarza się na kowalach i w stronę fashion house niż w stronę jabłoniowej i jasienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wygląda na komentarz konkurencji

A poza tym zanim się kupi mieszkanie trzeba się zastanowić. A nie odreagowywać swoją frustrację na forach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak czytam taką szmirę, to żal mi płakać. Jak w ogóle można wziąć kredyt na mieszkanie i utrudniać życie nie tylko sobie, ale i swoim dzieciom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

minęło 10 lat i jest fantastycznie! Przystanki dwa wzdłuż osiedla. Pętla tramwajowa 50 metrów od osiedla. Nowe ulice, Najnowsza w trójmieście i najlepiej wyposażona szkoła podstawowa i 3 przedszkola w bezpośrednim otoczeniu. Dojazd cudowny i bez korków. Trzy biedronki w odległości mniej niż jednego kilometra w każdą stronę. Sklepy i apteki tuż obok osiedla w nowych pawilonach. Restauracje Ośrodki zdrowia, dentysta piekarnia(sklep firmowy). W budowie hala widowiskowa. Piękne dojścia do parków i jezior. Nowe oświetlone drogi i skwerki. Cudowna lokalizacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niezle

moze byc ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Szadolki-nieeeee!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 14

szadółki nie?

Ty pewnie w ogrodzie różanym mieszkasz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

super cena do lokalizacji

Super cena jak na Gdańsk, ładna zabudowa, przystanek autobusowy obok bloków, dojazd do Armii Krajowej 2 minuty i stamtąd do Gdańska 6 km, a do Auchan 4 km, lokalizacja jak na tą cenę to super, w pobliżu budują się dwa duże obiekty użytkowe (w ROBYG-u i w ORLIM GNIEŹDZIE ), gdzie będzie sporo sklepów, samoloty latają wszędzie, a na Szadółkach jest awaria do końca 2012, w pobliżu porządna szkoła na Jasieniu, ośrodek zdrowia itp. uważam więc, że super osiedle za rozsądną cenę, jesteśmy zadowoleni z zakupu, wolę to miejsce 1000 razy niż te wszystkie osiedla położone przy Świętokrzyskiej, Niepołomickiej itp, z których dojazd do Gdańska zajmuje 1 godzinę lub czasami nawet dłużej ...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Hmm miałem zamiar kupic tam mieszkanie, byłemm tam niedawno i cieszę się, że zdecydowałem się na inną lokalizację.
Blisko ulicy, niestety śmierdzi z Szadołek, infrastruktura na 1 :/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Wcześniej mieszkaliśmy na Chełmie i tez czasami smród dochodził z Szadółek. Ja tez polecam to osiedle super się mieszka wszędzie blisko jedyny fakt co mnie denerwuje to te autobusy mogły by jeździć częściej. Czynsz jak na zimę uważam, że jest niski w porównaniu do niektórych osiedli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak pan nie zauważył infrastruktura jest taka, dlatego że cały czas budują te osiedle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uważam że nie ejst najgorzej

Przystanki są ale autobusy dwa na godzinę i tylko w stronę Gdańska, więc trzeba być zmotoryzowanym. Fakt czasami czuć zapachy z Szadółek, ale gdzie ich ostatnio nie czuć nawet na Morenie pachnie fiołkami z Szadółek. Myslę, ze dobry zakup w rozsądnej cenie zwłaszcza dla osób samotnych bądź małżeństwa nie mogących wziąść większego kredytu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest ok

Mieszkam od 3 miesięcy i jest ok, wszystko dookoła jest póki co w budowie, blisko przedszkole, niebawem sklepy, na start trzeba mieć auto, autobusy kursują raz na godzinę ale z postępem i czasem wszystko pójdzie do przodu, cicho i spokojnie, układ mieszkań dobrze rozplanowany, zapachy z szadółek czasami czuć delikatnie - efekt awarii, ma być znacząca poprawa, jak wyżej na morenie i chełmie, ujeścisku również czuć więc to wina wysypiska. Zakup za dobrą cene. Osiedle godne polecenia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

SMRÓD
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

SUPER MIESZKANIA!!!

Witam
Oddaje swój głos na to osiedle:1-Lokalizacja jest ok,smród w tek chwili czuć na Chełmie i na Morenie,na tym osiedlu też czuć jak jest ciepło ale,bez przesady...można żyć i okna spokojnie otworzyć w mieszkaniu.2-Autobusy dwa na godzinę da się przeżyć jeździłam od 1 grudnia w największe śniegi aż do połowy marca autobusem i było odśnieżone i autobusy przyjeżdżają,bez korków
3-Architektura CUDOWNA,Proszę przyjechać i ocenić spokojnie,bardzo klimatycznie,wręcz sielsko.4-CENA ADEKWATNA DO OSIEDLA,NIE ZA DROGO NIE ZA TANIO W SAM RAZ!!!:)
Wszystkim nie zdecydowanym polecam to osiedle,a te opinie powyżej nie aktualne bo 2011 to rzeczywiście tu kiep;skp było,a smród to co niektórzy mają we własnych domach i pisz ZGORZKNIALI ŻYCIEM,raczej ludzie bez zainteresowań nie mający nic

SERDECZNIE POZDRAWIAM I POLECAM!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

JEST SUPER

Do centrum 10 min. do Auchan 5 min., do obwodnicy 10 m.in. wszędzie blisko, są sklepy w pobliżu, cisza spokój, nie ma żadnego smrodu, przez 1,5 roku zamieszkiwania raz coś poczułam, ale w centrum na Zaspie, Przymorzu itp. śmierdzi spalinami, no ale niektórzy lubią smród samochodów ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ŁADNE PRZYTULNE OSIEDLE

Wszystkim polecam, dobre położenie, ładne bloki, ogólnie fajnie i przytulnie !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

zadowolony nabywca

mieszkanie mam od roku, wszyscy w koło mówili o smrodzie i co? raz na jakiś czas trochę śmierdzi, wcześniej mieszkałem we wrzeszczu i było dużo gorzej - non stop smród ze spalin i z braku przestrzeni i zieleni. Infrastruktura - rano korki są wszędzie. Autobus? teraz prawie każdy ma samochód - ja osobiście polecam rower. Cena jest bardzo konkurencyjna, wykończenie w porządku, osiedle dla młodych rodzin - dwa place zabaw, boisko, duże piwnice (każdy rodzic, że co mam tu na myśli), w pobliżu masa sklepów (Auchan, Netto, Carrefour, Biedronka, Outlet Center), kilka kilometrów do Otomina do lasu i nad jezioro. Polecam wszystkim, którzy nie mogą patrzeć na molochy w stylu Central Park (Hossa).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

O.K.

Jak dla mnie super, zieleń, brak korków, dobre drogi, szczerze polecam !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry