Widok

Osiedle Vivaldiego

Osiedle Vivaldiego Temat dostępny też na forum:
Osiedle Vivaldiego powstaje w intensywnie rozbudowywanej części Gdańska. Infrastruktura tej okolicy stale się poprawia. Wokół nie brakuje zielonych terenów, gdzie możliwe jest aktywne spędzanie czasu.

W pierwszym etapie budowy na Osiedlu Vivaldiego powstają cztery budynki wielorodzinne. Niewysoka, 3-kondygnacyjna zabudowa, dbałość o jakość wykończenia, zastosowanie materiałów naturalnych na ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak w Kalejdoskopie.

Witam.

Jestem klientem murapolu. Gdy szukaliśmy z żoną mieszkania w czerwcu 2012 to naszą uwagę przykuło "Osiedle Vivaldiego" było tym czego szukaliśmy; piękna elewacja ładny wygląd osiedla i piękne ogrodzone ogródki tak wyglądało to na zdjęciach z biuletynu. A co się okazuje po 3 miesiącach że elewacja z obrazków nie jest tą elewacja która jest w rzeczywistości. Zamiast ładnego i estetycznego ogrodzenia deweloper posadzi tuje a ogrodzenie we własnym zakresie finansowym pod ściśle określony projekt. Dziwi mnie to że innych to nie razi. ale gdzieś na forum spotkałem się z niezadowoleniem co do elewacji i do płotu. Gdyby więcej osób walczyło o swoje to by się coś osiągneło.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 11

problemy

Myślę, że klientów, a właściwie już właścicieli mieszkań przygniotły inne problemy z developerem - dużo poważniejsze. Ale zgadza się - od początku do końca współpraca z Murapolem to porażka.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Puknijcie się

Problemy to chyba wy macie ale z głową. Jak od początki współpraca z Murapolem była porażką to na huk się pchaliście. Ja w przeciągu 2 tygodni odbieram klucze do mojego pierwszego mieszkanka w Murapolu (Budynek N) i nie narzekam na współpracę p. Marcin Cieśla (przedstawiciel Murapolu) bardzo fachowo podchodził do tematu i jak coś chciałem to dało się załatwić. Dziwi mnie głupota ludzka - Jak według Ciebie jest coś nie tak (nawet z współpracą) to na huk wchodzisz w g***o. Przecież jak coś od początku śmierdzi to potem nie będzie pachnieć tulipanami. JA osobiście jestem zadowolony ze współpracy z Murapolem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Kupilismy mieszkanie w budynku N i jesteśmy naprawdę zadowoleni.Współpraca z murapolem (Pan Marcin) super i godna polecenia.Wydaje mi się ,że jeśli ktoś od samego początku jest nie zadowolony powinien od razu rezygnować,a nie wydawać negatywne opinie!Chyba,że to konkurencja stara się zepsuć opinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ciekawe czy odzyskasz swoje wpłacone na zaliczki pieniądze, a nadpłatę za media będziesz miał na bank.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powód

Co za problemowy Typ z Ciebie. Kupił mieszkanie a to co mu się w nim nie podoba to uschniete tuje za oknem. Wielki mi problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

-

Uciekaj jak najdalej od Murapola, ja żałuję, że się skusiłem na zakup mieszkania od murapola. jeszcze do tego Toczek ,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Łostowice

Polana Kampinoska (6 odpowiedzi)

W pobliżu powstającego osiedla przyszli mieszkańcy znajdą wszystko co wpływa na komfortowe życie...

Zielona Park (49 odpowiedzi)

Zielona Park, jak sama nazwa wskazuje, zlokalizowana jest w okolicy licznych terenów zielonych. W...

Zdrovo (6 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w zielonym otoczeniu, które uspokaja, motywuje do aktywności fizycznej - z...

do góry