Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - ocena Profesjonalna i bardzo miła obsługa, świetny kontakt z klientką (starsza pani...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 września 2023

Izabela - opinia Super uczesanie wytrzymało całe weselę bez poprawek . Pani pięknie dobiera...
~Izabela
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 10 września 2023

Nata - opinia wątek zamknięty Witam pierwszy raz miałam kontakt z Pania Moniaka,i jestem bardzo...
~Nata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lipca 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Od dziś tylko do Pani Moniki, miała uratować sytuację a wyszła kreatywna,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lipca 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty Pani Monika od roku jest moją fryzjerką i korzystam z jej usług co 2/3...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lutego 2020

Zawsze 100% zadowolenia wątek zamknięty Z usług pani Moniki korzystamy całą rodziną od kilku lat. Nigdy się nie...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

100 % profesjonalizm wątek zamknięty Panią Monikę poznałam dobrych kilka lat temu , kiedy byłam na etapie...
~Renata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

Mogło być lepiej wątek zamknięty Pani Monika czesała dzieciom i mnie fryzury przed komunia. Nie do końca...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Fryzura na ślub wątek zamknięty Polecam Monike w 10000% . Super zaopiekała sie moimi włosami , i uczesała...
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 marca 2018

Super,gorąco polecam! wątek zamknięty Najlepszy fryzjer,super jakość usług,nie mam zastrzeżeń.Polecam każdemu! :)
~Warface
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Do pani Moniki trafiłam, kiedy mój fryzjer przeniósł swój salon i dojazd do...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

Dobre uczesanie, krótka trwałość wątek zamknięty Pani Monika czesała mnie do ślubu. Fryzura była bardzo ładna i zgodna z tym...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pani Monika to fachowiec w każdym calu. Studniówkowa fryzura mojej córki-...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Polecam goraco! wątek zamknięty Pelen profesjonalizm'.mialam dzis robione wloski i jestem bardzo...
~Adrianna 34Gdynia
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Fach w ręku, a na twarzy uśmiech wątek zamknięty Korzystam z usług fryzjerskich p. Moniki od 3 lat, z małymi przerwami na...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Polecam!! wątek zamknięty Organizacja pracy, kreatywność, podejście do klienta - oceniam na 6! Fryzury...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2013

polecamy! wątek zamknięty super sympatycznie, super profesjonalnie, a włosy - cudo :) polecam wszystkim!
~Małgorzata i Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

Wielki pozytyw! wątek zamknięty Naprawdę polecam Panią Monikę ,nawet najbardziej wybrednym paniom! Pani...
~Anita
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2012

Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Pani Monika, jest bardzo sympatyczną komunikatywną osobą. Dobrze ostrzygła...
~AGNIESZKA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

Gorąco Polecam wątek zamknięty Usługa koloryzacji wykonana profesjonalnie, punktualnie w dobrej cenie. Nic...
~Edyta
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
105

postów

97

wątków

do góry