Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty 1. dobry kontakt, dyspozycyjność, punktualność 2. fachowa obsługa - świetny...
~Aga i Jacek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 lutego 2009

REWELACJA wątek zamknięty Profesjonalnie pod kazdym wzgledem! Fachowe scięcie, miła atmosfera,...
~ania&kuba
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 lutego 2009

Monika wątek zamknięty Świętnie, przystępne ceny oraz szybki i przyjemny kontakt. Serdecznie polecam.
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 lutego 2009

POLECAM KAZDEJ PANI KTORA CHCE DOBRZE WYGLADAC wątek zamknięty WRAZ Z MAMĄ KORZYSTAMY Z USŁUG P.MONIKI B.REGULARNIE:) JESTESMY BARDZO...
~ALICJA WRAZ Z MAMA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 stycznia 2009

ZDECYDOWANIE TAK!!! wątek zamknięty PO RAZ KOLEJNY NIE ZAWIODŁYŚMY SIĘ KORZYSTAJAC Z USŁUG PANI MONIKI. BALEJAŻ...
~ASIA&SPÓŁKA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 stycznia 2009

Alicja - opinia wątek zamknięty Pani Monika jest bardzo miłą osobą, punktualną, korzysta z dobrych,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 stycznia 2009

Polecam wątek zamknięty Jestem kolejną zadowoloną klientką Pani Moniki, jest to bardzo punktualna i...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 stycznia 2009

ZDECYDOWANIE POLECAM!!! wątek zamknięty Pani Monika strzygła mnie po raz pierwszy... ale na pewno nie ostatni :-) Z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 stycznia 2009

polecam! wątek zamknięty Bardzo miła i sympatyczna osoba, a do tego doskonały fachowiec. Serdecznie...
~Iza
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 stycznia 2009

POLECAM! wątek zamknięty Miłe podejście profesjonalizm 100% zadowolenia! Na pewno jeszcze skorzystam !
~Marta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 grudnia 2008

Polecam wątek zamknięty Jestem kolejną zadowoloną klientką Pani Moniki, jest to bardzo punktualna i...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 grudnia 2008

Polecam wątek zamknięty Pani Monika jest świetną fryzjerką, potrafi słuchać i dobrać fryzurę...
~iw
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 listopada 2008

To jest to o co chodzi! wątek zamknięty Jestem zadowolona z fryzury. Pani Monika, to bardzo sympatyczna, kontaktowa...
~Anna Kowalik
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 listopada 2008

Rewelacja wątek zamknięty Zgadzam się z opiniami moich poprzedniczek ,Pani Monika jest przemiła osobą,...
~olagdy
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 listopada 2008

Marta - opinia wątek zamknięty Bardzo wygodna usługa dla osób zapracowanych nie posiadających czasu na jego...
~Marta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2008

;] wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z efektu i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2008

Głównie oszczędność czasu wątek zamknięty i o to właśne chodzi.
~bozka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
105

postów

97

wątków

do góry