Ośrodek Sportów Konnych Lipce

Jazda konna Kolonie, obozy

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 264

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ja jestem zadowolona wątek zamknięty Z wielkim zdziwieniem przeczytałam negatywne opinie i gdybym tylko po...
~redleo
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 września 2010

KOSZMAR wątek zamknięty ta "stajnia" to istny koszmar nie dosyć że warunki są okropne (mam...
~Ola
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

Klimatyczne miejsce wątek zamknięty Szkółka jeździecka naprawdę godna polecenia! Miła atmosfera, Pani Ala choć...
~Aga
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 grudnia 2009

Żal wątek zamknięty ja nie polecam tej stadniny, po roku jeżdżenia w kółko można się znudzić,...
~Anetka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2008

100 procent na nie. wątek zamknięty Zaczęłam jeździć w wakacje. Gdy nie mogłam na konia wsiąść (mam problemy z...
~Karolina
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 marca 2010

!!!!!!!!! wątek zamknięty Nawet fajnie, ale jest tam strasznie niski poziom nauki. Ucvzyłam się tam...
~jAstina
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 lipca 2009

opinia o stadninie wątek zamknięty Jeździłam tam latem, wszystko na początku fajnie, konie super, miejsce...
~Stokrotka Polna
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 lutego 2010

Lily - opinia wątek zamknięty W odpowiedzi na opinię Moni: nigdzie nie dostaniesz "konia w teren bez...
~Lily
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2009

ta stadnina jest naprawde spoko xDDDD xxx.... wątek zamknięty Ja w tej stadninie uczę się jeździć już naprawdę parę ładnych lat i powiem...
~Żabka_ Xd...xxx
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2009

Iwona - opinia wątek zamknięty Zarówno klimat jak i fachowość ,profesjonalizm a przede wszystkim miłość do...
~Iwona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 października 2008

... wątek zamknięty Pani Ala bradzo dobrze uczy i tojest wrte ceny, ale ta młodzierz co pomaga to...
~Gosia Z.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 czerwca 2008

bardzo na nie.. wątek zamknięty jezdzilam tam przez ponad pol roku i nie wynioslam z tych jazd NIC. kompletna...
~wixen
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2008

Praca wątek zamknięty Witam! Jestem instruktorką rekreacji ruchowej ze specjalnością jeździectwo ,...
~Sydonia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 marca 2008

... wątek zamknięty to zbulwersowanej: do twojej wiadomosci to kadra wchodzi do boksow i konie...
~Tajemnicze xD
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 marca 2008

banał wątek zamknięty jeździłam tam i straszliwie mi sie nie podobało ceny za wysokie instruktorka...
~zbulwersowana
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 marca 2008

A ja nie żałuje wątek zamknięty Chodzę tam od niedawna ale podoba mi sie tam. Za pierwszym razie było bardzo...
~Tak po prostu
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2007

bylam wątek zamknięty ida na kase, tym konika szkolkowym przydalby sie odpoczynek, wszystko to co...
~Amigo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Jazda wątek zamknięty hej! chciałam sie spytac o taką rzecz, ile jezdziliscie na lonzy (w tej...
~kinga
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 lutego 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
157

postów

78

wątków

do góry