Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia wątek zamknięty Polecam szkole i instruktora Sławka, bardzo mily i sympatyczny i w dodatku...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 maja 2020

Julita Juchnowicz - opinia wątek zamknięty Szkółka super! Moim instruktorem był P.Marcin który bardzo dobrze i...
~Julita Juchnowicz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 marca 2020

M. - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Przyjazna atmosfera do nauki. Szkoła z misja. Kursant...
~M.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 stycznia 2020

Patryk - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie .Profesjonalne podejście, cierpliwość, wyrozumiałość....
~Patryk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Polecam! wątek zamknięty Do szkoły trafiłem z polecenia mojej siostry, która była bardzo zadowolona...
~Wojtek R.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2019

Najlepsza szkółka wątek zamknięty Również do szkółki trafiłam z polecenia i nie żałuję
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 czerwca 2019

Świetna szkoła jazdy! wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła, która ma wyjątkowe podejście do kursanta. Nie jest on...
~kuba2000
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 maja 2019

SUPER!!! wątek zamknięty Do szkółki Pana Andrzeja trafiłam dzięki mojej koleżance i jestem bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2019

Polecam wszystkim OSK Przytuła. wątek zamknięty Polecam wszystkim OSK Przytuła, wszystko szybko tanio, dobrze uczą kursantów,...
~Rafał Labuda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Najlepsi.!! wątek zamknięty Trafiłam do. OSK Andrzej Przytuła z polecenia i tak jak wszyscy mówili, nie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

Super OSK wątek zamknięty Jestem mega zadowolona. Pan Andrzej świetnie prowadzi teorie, wszystko...
~Angelika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Najlepsza szkółka!! wątek zamknięty Dziękuję instruktorowi Marcinowi ,który wykazał się dużą cierpliwością i...
~Martyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

NAJLEPSI! wątek zamknięty Nauka teorii z p. Andrzejem i jazdy z p. Marcinem przyniosły pozytywny wynik...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 maja 2018

SZKOŁA WARTA POLECENIA!! wątek zamknięty Polecam Ośrodek nauki Jazdy, profesjonalna kadra, dogodne godziny jazdy, mila...
~ŁUKASZ
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Polecam w 100%! wątek zamknięty Pan Marcin kontaktowy dobrze przekazuje wiedze ktora potem dziala cuda bo...
~Agy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

10/10 wątek zamknięty Polecam! Na jazdach super atmosfera,teoria super prowadzona przez pana...
~A
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

Super!! wątek zamknięty Super!!!! Dzieki Panu Sławkowi zdalam egzamin za pierwszym razem! Przed...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

PREFESJONALNI, SKUTECZNI, DEBEŚCIAKI wątek zamknięty Trafiłam do OSK Andrzej Przytuła z polecenia koleżanki i jestem jej bardzo...
~Mirka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Profesjonalni! Najlepsza szkoła! wątek zamknięty Dziękuje moim instruktorom za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, zdałam...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Najlepszy OSK w Gdańsku wątek zamknięty Zdane za pierwszym razem i teoria i praktyka! Z czystym sumieniem polecam...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
154

postów

151

wątków

do góry