Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacyjna Szkoła Nauki Jazdy ! wątek zamknięty Instruktorzy fenomenalni, można się z nimi pośmiać pogadać na każdy temat,...
~Krystian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

NAJLEPSI :) wątek zamknięty Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta wynikiem czego był...
~ANKA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Najlepszy OSK w Gdańsku wątek zamknięty Polecam bardzo OSK Andrzeja Przytuły,zajęcia teoretyczne prowadzone...
~Oskar
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2017

Ania wątek zamknięty Polecam zdałam za pierwszym podejściem Dziękuję Andrzej Dziękuję Przemek
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Nauka z P. Marcinem jest naprawde doskonala. Wszystko tlumaczy powoli i...
~Ada
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2017

OSK ANDRZEJ PRZYTUŁA polecam zwłaszcza pana Sławka wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam wszystkim OSK Pana Andrzeja. Panowie przygotowują...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lutego 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo polecam, instruktorzy bardzo cierpliwi, terminy jazd nie są odległe....
~Martyna K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 stycznia 2017

Daria K. - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam ten ośrodek jazdy każdemu. Jazdy miałam z P.Sławkiem jest to...
~Daria K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 grudnia 2016

Pierwszy raz za kółkiem i zdane za pierwszym razem! wątek zamknięty Bardzo polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzeja Przytuły. Uczył mnie...
~Kasia B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 grudnia 2016

Najlepszy ośrodek nauki jazdy na świecie ! wątek zamknięty Polecam bardzo ten ośrodek , gdyby nie Pan Marcin nie zdałabym prawa jazdy w...
~Sylwia Matwiej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 października 2016

Najlepszy OSK wątek zamknięty Nie był to ośrodek, w którym odbyłam kurs. Trafiłam tam z Poldka. A...
~xxx
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Rewelacyjnie... Polecam bardzo bardzo bardzo!!! wątek zamknięty Najlepsi instruktorzy, najlepsze wyniki na egzaminie...to mówi samo za...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

Rewelacyjna szkoła wątek zamknięty Zdałem egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem. Na kurs...
~Adrian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

Rewelacja wątek zamknięty Świetna Szkoła Jazdy, teoria prowadzona przez Pana Andrzeja- bardzo ciekawa i...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

najlepsza szkoła! wątek zamknięty Swietna szkoła jak i instruktorzy.Zajecia z teori bardzo ciekawe i w swietny...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 stycznia 2016

Dobra szkoła! bardzo! wątek zamknięty Szkoła rewelacja. Zdane wszystko za 1razem ;). Bardzo polecam p. Andrzeja,...
~anonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Najlepszy OSK wątek zamknięty Prawo jazdy mam już prawie od 6 lat. Uczył mnie P. Andrzej. Czytając...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 maja 2015

Andrzej Przytuła wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę jazdy P.Przytuły. Trafiłam do niej przypadkiem,...
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Profesjonalny OSK wątek zamknięty Bardzo dobry ośrodek szkolenia kierwoców, Teoria u Pana Andrzeja ciekawa, nie...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 grudnia 2014

PRAWO JAZDY wątek zamknięty Bardzo polecam Pana Sławka , jazdy miłe, bezstresowe. Pan Sławek potrafi...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
154

postów

151

wątków

do góry