Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomek - opinia wątek zamknięty Dziękuję Ci Andrzejku że moje stresy i męczarnie się w końcu zakończyły...
~Tomek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 stycznia 2009

Dobra szkoła wątek zamknięty Polecam wszystkim szkołę Andrzeja, instruktorzy są profesjonalistami,...
~Robert
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 listopada 2008

ZDAŁEM wątek zamknięty ANDRZEJ SUPER INSTRUKTOR SERDECZNE DZIĘKI BARDZO DOBRA SZKOŁA POLECAM...
~king
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 października 2008

Super! wątek zamknięty POLECAM W 100%. ŚWIETNA SZKOŁA NAUKI JAZDY!
~Bartek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 października 2008

Hiiii Ciastko Zdało wątek zamknięty Naprawdę polecam z ręką na sercu u Andrzeja sukces gwarantowany za pierwszym...
~Za pierwszym razem:D
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 września 2008

Polecam! wątek zamknięty Oceniałam siebie jako przypadek "niewyuczalny", jednak z p. Andrzejem...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2008

GORĄCO POLECAM :) wątek zamknięty Poszłam do tego ośrodka jazdy za namową znajomych, którzy wcześniej uczyli...
~Marta W :)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2008

Rewelka wątek zamknięty Bardzo polecam ten ośrodek. Luźna i miła atmosfera. Żadnych problemów z...
~Linus
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2008

:) :) :) wątek zamknięty Ja nie zdałam za pierwszym razem, ale to tylko moja wina( raczej moich...
~Anna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 lipca 2008

POLECAM!!!!! wątek zamknięty Jak najbardziej zgadzam się z opiniami poniżej. Bardzo profesjonalne...
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 czerwca 2008

Profesjonalista! wątek zamknięty P. Andrzej, to instruhtor przez tzw. duże "I". Nauczy i potraktuje Cię jak...
~jadwiga
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 lutego 2008

Zdałam:D:D wątek zamknięty Jestem zadowolona ze tam poszlam.Na godzinach teoretycznych wszystko jasno i...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 stycznia 2008

POLECAM!! wątek zamknięty Zdałam egzamin za pierwszym razem, bez problemu... Teorie jak i praktykę.....
~kassia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 stycznia 2008

Zachęcam do skorzystania z usług Andrzeja Przytuły. wątek zamknięty Rewelacyjne osoby prowadzące kurs, przedstawiają wiedzę w łatwy do...
~Emilia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 stycznia 2008

Frekwencja nie zaniżona :) wątek zamknięty Dzięki cierpliwości i umiejętnościom pana Andrzeja, który świetnie...
~Justyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 stycznia 2008

5+ wątek zamknięty Ceny w porownaniu z konkurencja niskie Adam jest bardzo spokojny i...
~Michal
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 grudnia 2007

Rewelacja! wątek zamknięty Z tą szkoła sukces gwarantowany! Ja zdałam za pierwszym razem, ku wielkiemu...
~justyna_r
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 października 2007

Zdałam za pierwszym razem!!!!! wątek zamknięty Disiaj mialam pierwszy egazamin i zdalam!!! a to dzieki Andrzejowi:) dziekuje...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 października 2007

Aneta - opinia wątek zamknięty Na początku chcę podziękować Andrzejowi za pomoc, bardzo miłą i przyjemną...
~Aneta
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2007

U Pana Andrzeja Przytuły sukces GWARANTOWANY!!! wątek zamknięty Hurrra!!!!!! ZDAŁAM,:))))jestem najszcześliwszą osobą pod słońcem, bo tylko...
~Kasia P.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
154

postów

151

wątków

do góry