Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsza placówka w Trójmieście zajmująca się osteoporozą !!! wątek zamknięty Bardzo polecam Przychodnię Gabinety Lekarskie Osteoporosis. Pan doktor...
~Alicja
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 czerwca 2018

Jeśli densytometria to Bartłomiej Rawski !!!! wątek zamknięty Była razem z Mamą na kolejnym kontrolnym badaniu w Przychodni Osteoporosis u...
~Katarzyna Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 czerwca 2019

Densytometria tylko u Bartłomiej Rawski wątek zamknięty Byłam dwukrotnie na badaniu densytometrii u Pana Bartłomieja Rawskiego....
~Maryla Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2019

Najlepszy specjalista od medycyny podróży na Pomorzu wątek zamknięty Chcielibyśmy podziękować serdecznie oraz polecić placówkę Osteoporosis i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lutego 2019

Polecam Bartłomiej Rawski - profesjonalizm i ogromna wiedza wątek zamknięty Dwukrotnie korzystałam z usług radiologicznych w Klinice Osteoporosis....
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 stycznia 2019

polecam wątek zamknięty Jestem zadowolona z wykonania badania kości. Jestem tu po raz trzeci....
~Zofia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 listopada 2018

Godna polecenia Przychodnia wątek zamknięty Jestem zadowolona z wykonania badania kości. Jestem tu po raz trzeci....
~Zofia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2018

Super specjalista Bartłomiej Rawski!!! wątek zamknięty W trakcie badania lekarz Bartłomiej Rawski szczegółowo wyjaśnił każdą...
~Józef
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 listopada 2018

Bartłomiej Rawski, specjalista godny polecenia wątek zamknięty Byłam na densytometrii ze względu na trwające od wielu tygodni bóle kości....
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2018

Polecam - kompleksowe badanie DXA oraz pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Dwukrotnie korzystałam z usług radiologicznych (densytometria) w Przychodni...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

dr górski wątek zamknięty Pierwszy raz w swoim życiu spotkałam lekarza, który porozmawiał na tzw....
~Hanna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2018

Wizyta + badanie gęstości kości - Bartłomiej Rawski wątek zamknięty Wizyta plus badanie gęstości kości przebiegło w bardzo miłej atmosferze....
~Małgorzata
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Bartłomiej Rawski wątek zamknięty Jako pacjentką jestem bardzo zadowolona ze sposobu podejścia do...
~Lidia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 października 2018

Osteo wątek zamknięty Najlepsi specjaliści w dziedzinie osteoporozy. Pan Bartłomiej Rawski i dr...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 września 2016

Pan Bartek to świetny specjalista wątek zamknięty Byłam na badaniu u Pana Bartka kilka razy. Polecił mi go mój lekarz rodzinny....
~Kazimiera
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 września 2016

Pacjentka wątek zamknięty Byłam na badaniu u Pana Rawskiego. Jestem bardzo zadowolona z wykonanych...
~Zadowolona pacjentka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Poecam serdecznie wątek zamknięty Chciałabym podziękować za konsultację profilaktyczną Panu Bartłomiejowi...
~Gabriela
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Podziękowania wątek zamknięty Chciałabym podziękować panom Bartłomiejowi Rawskiemu oraz Jakubowi Górskiemu...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Wielkie Bóg Zapłać za opiekę dla Bartłomieja Rawskiego i Jakuba Górskiego wątek zamknięty Chciałem serdecznie podziękować doktorom Bartłomiejowi Rawskiemu oraz...
~Dorota
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lipca 2017

Podziękowania dla Centrum Osteoporosis!!! wątek zamknięty Szybko, sprawnie, na czas, czyściutki gabinet i nowoczesny sprzęt, bardzo...
~Małgorzata Małgo
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry