Widok

Ostrzeżenie przed pracodawcą

Pracodawca o imieniu Marcin jest nie poważny.Dlaczego? Ok. W zeszłym tygodniu pracowało u niego z ogłoszenia trzech ludzi każdy po jednym dniu i dziękował, nie znam powodu.Ja również u niego pracowałem też dzień i co .... również podziękował, powód śmieszny niby obsadzenie puszek krzywe o 3mm .Ale każdy ma wybór .....Samodzielny szpachlarz może i tak ale do latania dziur po kablach....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 13
Ale oczywiście dostałeś pieniadze za ten jeden dzien pracy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
kolego u mnie wszyscy dostają pieniądze jak żle coś zrobisz to to poprawiasz we własnym zakresie mi ludzie też nie płacą za poprawki
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogłoszenie jest nieuczciwi pracodawcy szukaja zdesperowanych ludzi szukajacych pracy ......co z nimi robic
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla ciebie powód śmieszny dla mnie nie bo klient przyczepi się że puszki są krzywo i ktoś to musi poprawić jak jesteś taki wielkoduszny to jedz i je popraw tak przy okazji jeszcze żadna OSOBA NIE ODESZŁA BEZ PIENIĘDZY
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3
tylko winny się tłumaczy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
przydz i osądz pisać na kogoś jest łatwo zrobić coś dobrze już trudniej
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
TAK DLA WASZEJ WIADOMOŚCI NIE WYPOWIADAJCIE SIĘ O KIMŚ TYLKO MOŻE PRZYJDZIE I OCEŃCIE PRACE TEGO CZŁOWIEKA KTÓRY SIĘ TAJ ŻALI!!!!! I POSTAWCIE SIĘ NA MIEJSCU WŁAŚCICIELA FIRMY KTÓRY POTEM MUSI POPRAWIAĆ PO TYCH WSZYSTKICH MISTRZACH zapraszam na budowę przed klawiaturą każdy jest mądry co tam 1cm troche krzywo też jest prosto to nic że szef nie dostanie pieniądzy za spieprzoną robotę co tam materiał nie za moje co tam narzędzia po co myć co to moje niech się wali może pujde na browarka oto mętalność polaka do narzekania jak by wszystko było dobrze to nie było by tego forum i tego bidolenia przyjć wykonaj prace jak należy a pużniej narzekaj że jesteś zmęczony ale od uczciwej pracy powodzenia wszystkim narzekaczom
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mój Boże...
@marcin: " pujde", "puźniej", "mętalność", "przyjć"

Powodzenia wszystkim analfabetom :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8
przyjacielu czepiasz sie o szczeguly a pewnie jestes lebiega ktory chcialby dostac wynagrodzenie za darmo pewnie jak ta reszta tepakow piszacych na tym forum popieram pana marcina tepic to trzeba takich tepakow jak wy co nic nie umieja ale czepic sie o slowka to jest cos pewnie jestes bylym studentem ktory ukonczyl studia lub nie bo mama tata chcieli a w zyciu nie potrafisz sobie dac rady bo dwie lewe rece ale jak to wiele polakow mowi czy sie stoi czy sie lezy 500 sie nalezy a rozwiazanie jest proste niech kazdy z waS ZALOZY SWOJA DZIALALNOSC
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie odpisujcie bo to nie ma sensu wasze poglady na temat pracy sa infatylne nie chce wam sie pracowac i to jest problem a zkad my wezniemy pieniadze na wasze wynagrodzenie to was nie interesuje jak pan marcin pisze ze klient mu nie zaplaci za zle wykonana prace to was nie interesuje nie rozumiem czemu jak nie umyjecie nazedzi to was nie interesuje nie wiem czemu zmarnujecie material za ktory pan marcin placi i to jest dla was normalne ludzie co z wami ale jak facet nie chce was przyjac do pracy po polniaceie te wszystkie bledy to zanaczy ze jest zly najlepiej bedzie jak wy bedzieci chrzanic robote on bedzie po was poprawial a bron boze aby wam zwrucil uwage i bedzie ok.

pozdrawiam was panowie zastanowcie sie troszke nad swoim zachowaniem
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 6
He dobre 3mm na 3-4 puszkach chciałbym zobaczyć jak przy końcowym etapie montujesz ramkę w poziomie zamiast się rzalić to może naucz się robić z normami to nie będą cię zwalniać a skoro uważasz że jesteś taki dobry to idź na swoje a czemu nie pujdziesz hmmm bo dla ciebie trochę krzywo też jest prosto i cie popristu inwestor wyp... Z budowy płaci za usługę to che mieć wykonana usługę dobrze a nie trochę krzywo idź do usterki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

"rzalić", "pujdziesz" - brawo Krzysztof, zripostowałeś gościa tak celnie, że z pewnością na długo zapamięta ten pocisk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

gość jest elektrykiem a nie polonistą ani żadnym lingwistą.
Zajmuje się obsadzaniem pktów elektr. i montażem rozdzielnic i szaf. Na tym ma się znać a nie na zasadach pisowni.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

To niech montuje te puszki i nie bierze się za pisanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

A siermięga która się żali niech weźmie się za naukę fachu a nie pierd... i oczernianiu pracodawcy kur... wielki fachowiec który nie umie puszek osadzić do usterki niech idzie i puzniej niech też narzeka że ci co to zlecają to też nic nie umieją ręce opadają.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Slajd 7 letni a ci dalej się rozwodzą haha
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

transport/logistyka czy technologia zywnosci (22 odpowiedzi)

Witam , mam pytanie, w trakcie którego kierunku byłoby łatwiej o pracę? Tzn, o posady, w których...

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry