Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia wątek zamknięty Bardzo pozytywnie nastawieni do kursantów, miła obsługa interesantów. Pomoc i...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Polecam szkolenie na koparki i koparkoładowarki - szybko, profesjonalnie,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2021

Elwira - opinia wątek zamknięty Prowadzący przekazują bardzo dużą wiedzę, są dokładni i rzeczowi. Warto...
~Elwira
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2021

Justyna - opinia wątek zamknięty Fachowo, starannie, szczegółowo i profesjonalnie przygotowane szkolenie. Cena...
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lutego 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo rzetelnie przeprowadzone szkolenie, uzyskałam wszelkie niezbędne...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Pola - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia bhp online . Całe szkolenie zostało...
~Pola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lutego 2021

Eliza - opinia wątek zamknięty Kursy przeprowadzone na najwyższym poziomie, na pewno tutaj wrócę na inne...
~Eliza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lutego 2021

Amanda - opinia wątek zamknięty Świetne szkolenia. Ja akurat korzystałam z szkolenia BHP i jestem bardzo...
~Amanda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 stycznia 2021

Aleksandra Kidula - opinia wątek zamknięty Odbyłam tutaj szkolenie BHP online i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona....
~Aleksandra Kidula
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 stycznia 2021

Beatasmodzich - opinia wątek zamknięty Nie byłam przekonana do kursów BHP online, ale wiedza przekazana jest w...
~Beatasmodzich
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z kursu BHP który miałam okazję tutaj odbyć....
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry