Widok

Oświetlenie podufitowe LED

Witam,szukam hurtowni,producenta na terenie Gdyni gdzie mogę kupić ww oświetlenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam do odsprzedania 6 mb kolor niebieski razem z transformatorem LED-y super sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JAKA CENA ZA TO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Normalnie kosztuja 117 zl mb oddam za 75 plus 80 transformator jest to Twoja decyzja moj num tel 668 253 044
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hurtownia amper oliwa / staszyn

Taśma LED - Specyfikacja

Kolory :biały zimny i ciepły, czerwony, niebieski ilość LED: 60/m (300/rolka)
napięcie pracy: 12V DC
pobór mocy: 4.8W/m (24W/rolka)
wymiary: 8mm x 2.4mm
Taśmy można ciąć co 5 cm
Cena za metr 70 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam Taśmę LED za ok 200 zł 5m przez internet, transformator kosztuje ok 30-40zł:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy jaką taśmę, taką najtańszą sam kupowałem przez internet, w Perfektmarket, za 6 zł za metr bieżący, droższe są po kilkanaście złotych za metr. Nie potrzeba hurtowni, w internecie teraz wszystko jest i to po atrakcyjnych cenach. W tym sklepie znajdziesz też wszystkie komponenty, i transformatory, i profile i inne rzeczy, których potrzeba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam http://www.gitmarket.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety ja dopiero zaczynam swoją przygodę z oświetleniem LED ale muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobają taśmy LED. Tym bardziej, że jak już czytałem na stronie https://dom-dekoracje.pl/jak-ciekawie-wykorzystac-tasmy-led-w-aranzacji-pomieszczen/ to w bardzo fajny sposób mogą one być użyte do tego, aby zmienić nasze wnętrza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

Ozdoby,dekoracje na ścianę... (31 odpowiedzi)

Szukam inspiracji dotyczących tego co można umieścić na nowo wymalowanej ścianie... Czy ktoś mam...

meble na wymiar (7 odpowiedzi)

kto co poleci

do góry