Widok

Ozdoby urodzinowe.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Wiecie może gdzie w Trójmieście (najlepiej w Gdyni) dostać można urodzinowe ozdoby na stół, girlandy, balony itd. W necie jest tego sporo, ale chciałam zobaczyć to na żywo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widziałam ostatnio w Pepco były czapeczki, , trąbki rozwijane , serpentyny ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, w pepco było bardzo dużo :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
każdy hipermarket ma tego typu rzeczy: obrusy, serwetki, serpentyny, konfetti, talerzyki itp. z motywami, balony, fontanny na tort itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, muszę się rozejrzeć bo 1 urodzinki nam się zbliżają wielkimi krokami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiam na Stylowe Party na http://www.styloweparty.pl Są tam same ładne i urocze ozdoby, balony i dekoracje na urodziny podzielone tematycznie, kolorystycznie i bajkowo. Moja córka była ostatnio zachwycona z zamówionych ozdób i dodatków z jej ulubionymi pieskami z Psiego Patrolu, takimi jak kubeczki, talerzyki, serwetki, balony, obrus, girlandę i świeczki. Strona jest bardzo czytelna i przyjemna, i ceny spoko, więc na prawdę polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie kupuję, sama robię, kwiaty z rolek po ręcznikach papierowych, pomalowane farbkami, inne kwiaty i różne zwierzątka z wycinanek, czy kolorowego papieru. W domu jest całe pudło takich ozdób wspólnie robionych z siostrzenicą. Polecam bo to super zabawa dla całej rodziny a potem wspólne dekorowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Puszczanie mleka nosem??? (9 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma? Jedna z bliźniaczek przy odbiciu -...

Kot w domu. Kilka pytań. (18 odpowiedzi)

Pytanie do tych, którzy mają kociaka w domu. Macie kota z rodowodem czy tzw. "dachowca". Jak się...

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...

do góry