P.H.U.BIOS Mirosław Poznański

Dezynfekcja, deratyzacja

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 7D/47

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super! wątek zamknięty Pan Mirek z Bios zajął się szerszeniami u mnie na strychu, cała operacja mimo...
~Kinga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Bez zarzutu wątek zamknięty Firma Bios dała się poznać jako uczciwa, rzetelna i skuteczna w zwalczaniu...
~Kasia Te
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

Karaluchy trwale usunięte! wątek zamknięty Pan Mirek z Bios.Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Usługa...
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Pluskwy zginęły wątek zamknięty Problem został całkowicie załatwiony. Bardzo szybko i skutecznie oraz co...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

OKEJ wątek zamknięty Bardzo polecam usługi Pana Mirka z firmy BIOS. Fachowiec w każdym calu.
~lolo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Bardz dobrze wątek zamknięty Znalazłam BIOS na internecie, skorzystałam w ciemno, ale efekt super, pluskwy...
~Julia Krz.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lutego 2017

Super wątek zamknięty Firmę Bios polecił mi znajomy który korzystał z ich usług. W moim przypadku...
~Rafał B
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2017

Profesjonalizm! wątek zamknięty Profesjonalnie i skutecznie wykonana usługa,unicestwienia karaluchów....
~Krzysztof J
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 grudnia 2016

POLECAM! wątek zamknięty POLECAM! Szybko i skutecznie zlikwidowali u mnie pluskwy. Po długiej rozmowie...
~kamol91
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2016

Rybiki w mieszkaniu. Polecam ! wątek zamknięty Szczerze polecam za 100% skuteczności i pełny profesjonalizm . Fachowiec z...
~Dorota N
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

Super fachowiec - pluskwy bez szans! wątek zamknięty Zwalczenie pluskwy moim mieszkaniu to prawdziwy popis fachowości Pana Mirka z...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Insektpol - Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, ozonowanie, fumigacja wątek zamknięty Insektpol - zajmujemy się zwalczaniem szkodników w drewnie, likwidacją mysz,...
michas89
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Polecam wątek zamknięty Do skorzystania z usług tej firmy skłoniła mnie bardzo przystepna cena ich...
~magicb12
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Polecam dezynfekcja i deratyzacja wątek zamknięty Dezynfekcja przebiegła pomyślnie i dzięki tej firmie pozbyłam się uciążliwego...
~AgnieszkaS.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2016

Dezynfekcja, deratyzacja wątek zamknięty Jesli chodzi o zwalczanie pluskiew POLECAM!!! Pan potraktowałwszystko...
~Rafal
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

problem z mrówkami się skończył raz na zawsze wątek zamknięty Miałam problem z mrówkami, ciągle wchodziły mi do domu, stosowałam rożne...
~Magda Kowalczyk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2016

zaufanie do rzetelnej firmy - od lat wątek zamknięty Polecam firmę BIOS Mirosław Poznański. Od lat dzięki ich pomocy udaje nam się...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2016

Polecam usługi tej firmy wątek zamknięty Polecam usługi tej firmy Długo szukałam firmy, która pomoże mi zlikwidować...
~Wisia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2016

rewelacja wątek zamknięty witam usługi tej firmy są perfekcyjne, polecam dla wszystkim osób, które...
~marla2214
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2016

Mrówki wątek zamknięty Miałam bardzo duży problem z mrówkami które wchodziły mi do kuchni,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry