Paweł Pikiel

Onkolodzy Chirurdzy

Gdynia, Antoniego Hryniewickiego 6C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Człowiek z powołaniem lekarskim i wielkim sercem. wątek zamknięty Pan doktor w przypadku mojej choroby nowotworowej podjął wszystkie celne...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lipca 2018

Najlepszy lekarz ! wątek zamknięty Doktor Paweł Pikiel to najlepszy specjalista jakiego spotkałam w życiu....
~Karolina Cz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Primum non nocere wątek zamknięty Byli pacjenci ostrzegali przed wizytą u tego nieuka/sadysty i mieli rację....
~Edward Ludwiczak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Doskonały specjalista, wspaniały człowiek! wątek zamknięty Wspaniały lekarz. W 100% zaangażowany w leczenie pacjentów. Pełen empatii i...
~Sabina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2016

Najlepszy onkolog wątek zamknięty Pan Doktor Pikiel przeprowadził u mnie operację raka tarczycy. Caly proces...
~Kołsut A.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2016

gorąco polecam wątek zamknięty Polecam Pana Doktora, profesjonalne podejście do pacjenta, potrafi dokładnie...
~ada
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

Polecam z czystym sumieniem !!! wątek zamknięty Najlepszy lekarz Onkolog w Gdyni u ktorego byłem w życiu. Profesjonalizm w...
~Agnieszka B
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2015

Lekarz godny polecenia wątek zamknięty Wspanialy lekarz godny polecenia.Bardzo pomocny w załatwianiu dodatkowych...
~magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2015

polecam wątek zamknięty gabinet w pięknym miejscu, lekarz bardzo sympatyczny z odpowiednim podejściem.
~pacjent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Profesjonalny i serdeczny wątek zamknięty Wprawdzie nigdy osobiście nie poznałam doktora Pikiela, ale do końca życia...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 marca 2014

Ania - opinia wątek zamknięty Doktor Paweł P. to wspaniały lekarz i człowiek! Polecam wszystkim. W sytuacji...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

Mariusz - opinia wątek zamknięty Witam serdecznie i od razu pozdrawiam pana doktora i jego żonę. Prawdziwi...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

Bardzo polecam tego lekarza !!! wątek zamknięty Profesjonalista, dla którego zdrowie pacjenta jest sprawą nadrzędną. Bardzo...
~Bogusia M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 stycznia 2014

wspaniały lekarz wątek zamknięty Profesjonalny lekarz, cierpliwy, DOBRY CZŁOWIEK. Koi duszę, lecząc ciało....
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2013

Doskonały lekarz - człowiek wątek zamknięty Od roku miałam problemy z tarczycą i nikt nie chciał z nią nic zrobić mimo...
~Kolejnik Klaudia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2013

Rewelacyjny Lekarz wątek zamknięty Jako posiadaczka miliona pieprzyków, musiałam szybko pozbyć się jednego z...
~Iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

Wspaniały Chirurg wątek zamknięty Doktor Paweł Pikiel jest bardzo dobrym lekarzem. Nie trzeba długo czekać na...
~Radosław
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Doskonały specjalista chirurg wątek zamknięty Doskonały specjalista,zabieg chirurgiczny przeprowadzony fachowo,w spokoju i...
~Aneta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

Podziękowanie wątek zamknięty Polecam wszystkim pana d.Pawła Pikiel.To super specjalista jak również...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

Asia - opinia wątek zamknięty Dr Pawel Pikiel to swietny specjalista i przede wszystkim wspanialy czlowiek...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry