Widok

PAN OPIELA- TO TYLKO KIT,ŻE JEST TAKI CUDOWNY!!!

Poldek Temat dostępny też na forum:
ZDAŁAM!!!MOJE MARZENIE SIĘ SPEŁNIŁO.MOIM INSTRUKTOREM BYŁ NIESTETY P.JANUSZ OPIELA .ZERO TOLERANCJI,ŚMIAŁ SIE W TWARZ Z BŁEDÓW ,KTÓRE POPEŁNIAŁAM -A W KOŃCU TO ON JEST NAUCZYCIELEM ,A JA TYLKO UCZNIEM.LEKCJE ZAMIAST 1 GODZINY TO TRWAŁY 45 MINUT.BARDZO BYŁ OBRAZONY JAK PROSIŁAM O JAZDĘ PO GDAŃSKU.ZA KAŻDYM RAZEM MI WYPOMINAŁ ,ŻE NIE POTRAFIĘ RUSZAĆ A PCHAM SIĘ NA MIASTO.WYKUPIŁAM SOBIE DODATKOWE GODZINY W INNYM OŚRODKU I DZIWNE,ŻE TAM INSTRUKTOR POTRAFIŁ MNIE NAUCZYĆ.JEDYNE CO DOBRE W TYM OŚRODKU TO WYKŁADY PROWADZONE PRZEZ P.MARKA.POTRAFI PRZEKAZAĆ WIEDZĘ W SUPER ATMOSFERZE.POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Ciesze sie, ze zdala Pani egzamin, gratuluje! Przykro mi jednak, ze nie zglosila Pani swojego niezadowolenia w biurze. Miala bym wowczas mozliwosc zmienic Instruktora. Pragne poinformowac, iz od miesiaca wrzesnia br. wspomniany Instruktor nie pracuje juz w naszej firmie. Pozdrawiam. Kierownik O.S.K. "POLDEK" - Dagmara Romanowicz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Nauka

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

do góry