Górski

Deweloperzy

Gdańsk, Joachima Lelewela 37

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Startowa 19 wątek zamknięty Właśnie odebrałem mieszkanie. Wszystko OK.
~miroslaw1410
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 marca 2013

Odradzam zakup wątek zamknięty Mówiąc krótko - słaba jakość wykończenia mieszkania i jeszcze gorsza jakość...
~TK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 marca 2013

Moje drugie mieszkanie wątek zamknięty Dawno temu kupiłam z mężem mieszkanie na ul. Lęborskiej a teraz...
~Malwina G.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

świetna lokalizacja wątek zamknięty Właśnie kupiliśmy mieszkanie w centrum Gdańska i jesteśmy bardzo zadowoleni....
~sayed
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

w końcu wątek zamknięty udało się zdążyliśmy z kredytem rodzina na swoim i już odebraliśmy...
~Ania i Tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

pilotów 23 wątek zamknięty wszystko planowo, wszystko tak jak się należy
~obserwator
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 października 2009

mieszkaniec nieborowska - opinia wątek zamknięty Uwaga na tego Dewelopera !!!!!!!!!!!!! Właśnie dziś sprzedał część ulicy...
~mieszkaniec nieborowska
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 października 2011

Solidna firma wątek zamknięty Pod koniec roku kupiliśmy z żoną mieszkanie na osiedlu kamienice nad motławą....
~gregg
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

brak reakcji na usterki wątek zamknięty Od roku walczę wraz z administratorem o naprawę usterki - woda leje się...
~Dariusz
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2010

Klient jest śmieciem wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam. Od 1.5 toku mieszkam w „Kamienicach Nad...
~atretkow
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

Gorski wątek zamknięty kupiłam mieszkanie , sprzedawała mi je Pani Dyrektor Katarzyna Sasiak ,...
~Miki
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

Bardzo zła firma wątek zamknięty Od 6 lat próbują naprawić wielką wadę - przez ścianę szczytową po opadach...
~slonko
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 października 2012

Uwaga wątek zamknięty Developer na pierwszy rzut oka godny zaufania a tu prosze do sprzedanych 6lat...
~pawel
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 października 2011

Stanowczo odradzam wątek zamknięty Jednym słowem beznadzieja. Bardzo żałuję zainwestowanych złotówek w...
~KoNsulKoNsulton
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

zanim kupisz zastanów się 5 razy wątek zamknięty Od grudnia jesteśmy posiadaczami świeżo oddanego mieszkania na ul....
~klientka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

Bardzo wysoka jakość wątek zamknięty Szanowni Państwo. Nie moge pozostać obojetnym na różnorakie opinie więc...
~PHU Florian Krzysztof Florczak
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 września 2007

nie polecam - zdecydowanie ODRADZAM wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam. Ceny bardzo wygórowane - jakość wybudowanego bloku i...
~tomasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 marca 2012

Przed sprzedażą bajka. Po - tragedia wątek zamknięty Obsługa przedsprzedażna na wysokim poziomie. Problemy zaczynają się od...
~Maciej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

klient - opinia wątek zamknięty Bardzo proszę uważać na umowy podpisywane z tym developerem. W szczególności...
~klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

Obsługa napraw gwarancyjnych - MASAKRA wątek zamknięty W 2009 roku kupilem mieszkanie od przedsiebiorstwa Gorski. Mieszkanie...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
132

postów

81

wątków

do góry