Górski

Deweloperzy

Gdańsk, Joachima Lelewela 37

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam !! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić tego developera. mieszkam na armii krajowej...
~klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 maja 2011

iza - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wyboru mieszkania w Sopocie. Mam miejsce jakie...
~iza
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 czerwca 2010

drzewieciego, zimne mieszkanie wątek zamknięty Ponad rok temu zakupiłem z żoną mieszkanie. Przy jego odbiorze zwróciłem...
~Robert
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 grudnia 2010

brak kompetencji wątek zamknięty od 2 lat cieknie woda w piwnicy i górski ma to gdzieś wszystko super do...
~Dariusz Rembowski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

obsługa w Oliwie arogancka i niekompetantna wątek zamknięty Nie polecam, chyba że chcecie się nieźle naszarpać, aby dostać dokumenty...
~ja
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2010

Jak najbardziej polecam wątek zamknięty Zamówiliśmy beton od Pana Górskiego, tylko on jako jedyny nie doliczał opłaty...
~Łukasz Wygoński
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 maja 2010

Zdecydowanie polecam :) wątek zamknięty W listopadzie 2008 odebraliśmy mieszkanie na Os. Piastów V. Jesteśmy z mężem...
~Beata W-N
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 października 2009

już po odbiorze wątek zamknięty Wraz z narzeczoną jesteśmy już po odbiorze naszego 2 -pokojowego mieszkania...
~Neo31
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2009

Już ponad rok mieszkam wątek zamknięty Odebrałam mieszkanie na Zaspie w sierpniu 2007. Przez cały okres budowy byłam...
~Barbara
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 lutego 2009

Jestem bardzo mile zaskoczony... wątek zamknięty Jestem bardzo mile zaskoczony, że można w tak profesjonalny sposób prowadzić...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

Pilotów 19 wątek zamknięty Zeby SM Młyniec nie pilnował chociaż też byle jak, to traedia. Obsługa w...
~jurek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2008

Szymon - opinia wątek zamknięty Mieszkania za 400 tys. a wodomierze w kuchni i lazience - to jakas kpina. Tak...
~Szymon
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 marca 2008

Zaspa ul. Pilotów wątek zamknięty A ja jestem zadowolony. Mieszkanie wykonane poprawnie. Bardzo podoba mi się...
~M
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 lutego 2008

Mieszkanie w Gdańsku wątek zamknięty Zgadzam sie w 100% z WF. W ubiegłym roku odebrałem mieszkanie. Krzywe ściany...
~RU
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 lutego 2008

Szału nie ma - mieszkanie na Zaspie wątek zamknięty Witam, jestem "szczęśliwym mieszkańcem" nowego mieszkania na ul Pilów...
~WF
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 lutego 2008

Mieszane uczucia, negatywne po odbiorze wątek zamknięty Kupiliśmy mieszkanie przy ul.Leborskiej w Gdańsku, odbiór koniec czerwca w...
~ABC
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 listopada 2007

konkurencja wątek zamknięty Mam wrazenie ze w opiniach albo pojawily sie osoby z konkurencji Górskiego...
~uzytkownik_M
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 października 2007

Dziwne to jest!!! wątek zamknięty Dziwia mnie opinie na temat Osiedla Piastow. Nie dawno odebralismy...
~Dorota
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 września 2007

Krytykanctwo wątek zamknięty Część opinii jest przesadnie niesprawiedliwa.Mieszkam na osiedlu Piastów już...
~Antoni Kulicki
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2007

KRP - opinia wątek zamknięty Zgadzam się z Marcelą10, odczucia te same, wiecznie nie dokończone, poważne...
~KRP
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
132

postów

81

wątków

do góry