Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mieszkanie na Dulina wątek zamknięty Witam Kupiłem niedawno mieszkanie na osiedlu 5 wzgórz bardzo ładna okolica...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

mieszkanie wątek zamknięty kupiłam mieszkanie na sadowej z całego serca polecam !
~basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

dobry wątek zamknięty dobry
~Rysiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

Jestem bardzo zadowolony wątek zamknięty Kupiłem mieszkanie w marcu 2012 r. Jestem bardzo zadowolony. W dziale...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

duzo sie zmienlo wątek zamknięty w kokoszkach kupowalam 3 mieszkania i musze powiedziec ze na przestrzeni lat...
~emi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

fatalne wykończenie, brak dojazdu SKANDAL wątek zamknięty KIEDYŚ POPEŁNIŁEM WIELKI BŁĄD! KUPIŁEM MIESZKANIE NA ŚW. HUBERTA W GDAŃŚKU....
~mieszkaniec św. huberta
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2010

Firma z PRL'u wątek zamknięty Ja nie wiem.... Po prostu brakuje słów. Nikt nic nie wie.. kobiety są miłe...
~Demi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2011

zapiecek wątek zamknięty Mieszkam 2 rok. Cicho, tylko świerszcze i ptaki, pełno zieleni. Deweloper...
~Halina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lipca 2011

diabeł tkwi w szczegółach wątek zamknięty Problemy z tym deweloperem to problemy z detalami. Po odbiorze mieszkania...
~ben
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 czerwca 2011

Katastrofa i dno totalne wątek zamknięty mieszkam w bloku postawionym wspólnie przez Polnord -Dom ( z ul.Kartuskiej) i...
~Max
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 stycznia 2011

MEGA NEGATYW wątek zamknięty -bark obsługi -jakoś materiałów bardzo tania -wygląd jakaś masakra -GRZYB...
~piotr
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 maja 2010

OMIŃ SZEROKIM ŁUKIEM WAŻNE ??? PRZECZYTAJ!!! wątek zamknięty - ODRADZAM JESLI KTOS CHCE TU KUPIC MIESZKANIE NIECH UWAZNA 1 OBSŁUGA...
~pb
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2010

kokoszki wątek zamknięty bardzo mili pracownicy, szczególnie majster na budowie ,,Pięć wzgórz''....
~Aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2010

W miare dobra jakos za przystepna cene wątek zamknięty Trzy lata temu kupilam z mezem mieszkanie na 5 Wzgorzach. Narzekac mozemy...
~emi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 lipca 2009

jak w Misiu wątek zamknięty - 3 próby odbioru mieszkania - na kazdej nowy (inny) kierownik budowy -...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lipca 2009

Wciąż komuna wątek zamknięty Mieszkania w standardzie ekonomicznym, adekwatnym do ceny. Niestety Kokoszki...
~tra
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 czerwca 2009

m - opinia wątek zamknięty Bardzo przyzwoite mieszkania, sciany sa dosc proste (w prawdzie widac jak...
~m
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 lipca 2008

Marta - opinia wątek zamknięty Witam, miałam troche problemów po odbiorze dotyczących...
~Marta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 maja 2008

gość - opinia wątek zamknięty Mieszkanie oddane terminowo, z niewielkimi poprawkami (ale to jest u każdego...
~gość
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 października 2007

Mała - opinia wątek zamknięty Ogólnie jest ok
~Mała
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

20

wątków

do góry