Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rysiek z gdyni wątek zamknięty Zleciłem pewnej firmie naprawę mojego automatu do bramy, oszukali mnie nikt...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

Napędy do bram na posesję wątek zamknięty Szukałem firmy która założy mi napęd do bramy skrzydłowej, przesuwnej i...
~Marek z Trójmiasta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

Montaż i pomoc w automatyce wątek zamknięty Czytam te opinie i powiem że przyłącze się do tych wszystkich ludzi którzy...
~Magda L administrator
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Szlabany dla wspólnoty wątek zamknięty W sierpniu tego roku szukałem firmy aby dla naszej wspólnoty aby firma z...
~Krystian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

Szlaban i kontrola wjazdu wątek zamknięty Polecam SERWIS IT panów którzy wiedzą co robią, przyjadą wytłumaczą za i...
~Magda Gdańsk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

monitoring napędy do bram w Dobrzewinie wątek zamknięty Bardzo fajni ludzie i firmę którą reprezentują, solidni, wiedzą co mówią i co...
~tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Montaż napedów do bram skrzydłowych i przesuwnej wątek zamknięty Poprosiłem panów z tej firmy o wycenę napędu do bram skrzydłowych i...
~Tomasz z Gdańska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Napedy do bram garażowych wątek zamknięty Bardzo fajni ludzi reprezentujący tą firmę. Poprosiłem ich aby wycenili mi...
~klient z jonkowa k. Gdańska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Montaż szlabanów wątek zamknięty Tydzień temu ta firma robiła u nas szlabany i powiem szczerze są godni...
~tomek z firmy samochodowej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Bardzo konkretna i profesjonalna firma wątek zamknięty Jakiś czas temu szukałam firmy która założy nam ewidencję czasu pracy dla...
~monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Kontrola dla pracowników i rejestracja pracy wątek zamknięty Firma solidna działają już trochę na rynku bo doradzili mi z kontrolą dostępu...
~karol właściciel firmy w 3mieści
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Profesjonalna firma wątek zamknięty Mogę potwierdzić że chłopacy wiedzą co robią w 2014 zainstalowali system...
~właściciel Gdynia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

godni polecenia wątek zamknięty Firma może nie jest z 3miasta lecz zawsze mogę na nią liczyć i zawsze są...
~klinet serwisu it
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry