Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mateusz Dębski - ocena Bardzo profesjonalna i uprzejma obsługa. Przeglądów dokonuje tam od paru lat....
~Mateusz Dębski
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 września 2023

Alicja Rucińska - opinia W dniu 25 sierpnia miałam przyjemność robić przegląd auta na tej stacji!...
~Alicja Rucińska
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 września 2023

Arkadiusz Walewski - opinia wątek zamknięty Rzetelnie, kompleksowo wykonana usługa corocznego przeglądu auta. Dbają o...
~Arkadiusz Walewski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 stycznia 2021

Ela - opinia wątek zamknięty Badanie przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie. Do tego bardzo miły Pan,...
~Ela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 września 2020

geometria wątek zamknięty Nie dziwie się, że Pan Damian ma dobre opinie, sama wystawiam, chwalę,...
~Hania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

Polecam wątek zamknięty Fachowa i miła obsługa, przeglądy wykonywane są bardzo rzetelnie, Pan...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 stycznia 2019

Geometria u Pana Damiana - Najlepsza w Gdańsku wątek zamknięty Serdecznie i z czystym sumieniem mogę polecić. ...Mówiłam, że pochwalę ;)
~Michalina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2018

Na duży plus!!! wątek zamknięty Mogę powiedzieć tylko tyle, profesjonalizm, profesjonalizm. Dziękuje i...
~Michał Laskowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lipca 2018

Stacja godna polcenia. wątek zamknięty Szybko, fachowo i co najważniejsze załatwione.
~Marek W.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Pełna diagnostyka usterek w zawieszeniu BMW. Fachowcy na plus.
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 maja 2018

Geometria wątek zamknięty Z wielką przyjemnością mogłabym polecić Pana Damiana. Fachowość i...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Gdańsk Osowa wątek zamknięty Polecam i dziękuje za pomoc przy wymianie żarówki, bo przy nowych autach to...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2017

Przyjeżdżać, sprawdzać i z uśmiechem odjeżdżać! :) wątek zamknięty Pozdrawiam Pana Stefańskiego i jeszcze raz dziękuje za pomoc w sprawdzeniu...
~Natali Radzikowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2016

Elegancko wątek zamknięty Profesjonalna obsługa. Polecam
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Najlepiej. wątek zamknięty Pięknie dziękuję za szybką i konkretną pomoc sprawdzeniu autka przed zakupem:)
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Patrząc na obecne czasy, polecam dobrych fachowców! wątek zamknięty Pan Stefański jak mało kto zna się na rzeczy, cóż więcej mogę powiedzieć ......
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Yamaha XJ wątek zamknięty Super miejsce na przeglądy na ścigacze :) Polecam!
~Dominik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej zbieżności kół w tej firmie. Na...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

Geometria kół- POLECAM!!! :) wątek zamknięty W pełni profesjonalna usługa. Auto znakomicie ustawione. Otrzymałem wydruk i...
~FORcom Sp. z o.o.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 marca 2015

Polecam... wątek zamknięty Profesjonalne badania techniczne!:)
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
31

postów

31

wątków

do góry