Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
rolety rzymskie wątek zamknięty Zamówione rolety firma wykonała bez zastrzeżeń. Wybór materiałów bardzo duży....
~Pati
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

Bogata oferta, sprawny, szybki montaż!!! wątek zamknięty Polecam skorzystanie z usług tej firmy. Bogata oferta, sprawny czysty...
~Karolina z gdyni
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 listopada 2016

Wysoka jakość żaluzji jak również obsługi! wątek zamknięty Jestem osoba która zanim coś kupi to musi to sprawdzić, wyczytać, zapytać,...
~MonikaGB
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

Rolety rzymskie i markiza wątek zamknięty Usługa została zrealizowana w terminie a jakość jest bez zastrzeżeń. Polecam
~Wojciech Cudny
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 października 2016

Polecamy wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi wykonania i montażu rolety!
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Dwie realizacje w mieszkaniu na szóstkę!! wątek zamknięty Robiliśmy dwie rzeczy, w dwóch odstępach czasowych i wszystko przebiegło...
~Tomek & Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2016

moskitiera ramowa wątek zamknięty Firma pracuje bez zarzutów,pani przez tel bardzo miła,pracownicy punktualni...
~Magdalena Urbanowicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

POL-BLINDS ROLETY wątek zamknięty Firma działa bez zarzutu, a Pan Mateusz, który doradzał mi w wyborze rolet a...
~Ewa Chrzanowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Profesjonaliści wątek zamknięty Polecam każdemu.Wszystko zgodne z zamówieniem.Szybko,czysto i dokładnie.
~Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

Profesjonaliści wątek zamknięty Polecam każdemu.Wszystko zgodne z zamówieniem.Szybko,czysto i dokładnie.
~Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

Opinia wątek zamknięty Jakość usług oraz materiałów na 6, polecam!!!
~Roman Adamczyk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

Szybko, czysto, niedrogo wątek zamknięty Szybka realizacja, sprawny montaż, wszystko zgodnie z zamówieniem.
~AS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Wszystko SUPER wątek zamknięty Posiadam duże 4-pok mieszkanie. Pan Daniel dokonał szczegółowego obmiaru...
~Adrian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Polecam ! wątek zamknięty Usługa bardzo dobrze wykonana, szybko, sprawnie. Duży wybór struktur i...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Plisy z Pol-Blinds wątek zamknięty Szybki czas realizacji zamówienia w przypadku plis, które zamawiałam. Bogata...
~AFV
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Serdecznie polecam firmę POL-BLINDS :) wątek zamknięty Fachowo, sprawnie i solidnie ! Pilsy są bardzo dobrej jakości, kupione za...
~Kama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

POLECAM !!! wątek zamknięty Polecam każdemu - żaluzję piękne. Pan wyjaśnił mi oraz pokazał na częściach...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Bardzo pozytywna opinia nt firmy POL-BLINDS wątek zamknięty Firma POL-BLINDS oferuje żaluzje bardzo wysokiej jakości. Posiada szeroki...
~Izabella
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Nie polecam, drogo. wątek zamknięty Firma droga,posrednik,lepiej kupic u producenta,nizsza cena i gwarancja ze...
~pawel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

Plisy wątek zamknięty Bardzo krótki czas oczekiwania i konkurencyjne ceny - zbierałam oferty od 3...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry