Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małorzata - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce, fajne panie, miłe i kompetentne. Piękny wystrój i bdb laser...
~Małorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 czerwca 2020

karolina - opinia wątek zamknięty Świetny salon, w końcu pozbyłam się cellulitu- icoone na prawdę działa i jest...
~karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 maja 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty świetna atmosfera, super sprzęt, Icoone faktycznie ujędrniło moje ciało, w...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 maja 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Przemiła, fajna atmosfera. Świetne efekty po podgrzewaniu kolagenu maszyną...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 stycznia 2020

Iwona - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce i zespół kosmetologów.
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 grudnia 2019

Joanna - opinia wątek zamknięty Ze względu na ograniczony czas zrobiłam tylko hennę brwi i rzęs u Pani Emilli...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2019

Szczerze polecam!!! wątek zamknięty Odbywam od kilku tygodni regularne zabiegi by pozbyć się zarówno tłuszczu jak...
~Barbara
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 września 2019

Rewelacyjny masaż wątek zamknięty Jeszcze na tak wspaniałym masażu nie byłem. Wspaniały klimat, cudowna...
~Zadowolony klient
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 listopada 2018

Instytut urody Por Favor wątek zamknięty Rewelacja,czułamsię jak" nowo narodzona"zrobiłam sobie paznokcie ,a także...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 listopada 2018

Polecam! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, miła obsługa, wystrój z klasą i elegancją. Panie...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Bardzo polecam !!! wątek zamknięty Rewelacyjna, profesjonalna obsługa, sama korzystałam, jak i kilka razy...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Moje miejsce! wątek zamknięty To jest moja oaza spokoju. Por favor to niesamowite miejsce. Tam otaczają...
~Barbara M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 października 2018

rewelacyjny laser wątek zamknięty Byłam na zabiegu epilacji i już po 1 zabiegu włosów znacznie mniej, dosłownie...
~Weronika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 października 2018

Super skuteczny laser na włosy wątek zamknięty Na początku tego roku skorzystałam z laseru do depilacji na bikini, efekt...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

icoone faktycznie działa cuda wątek zamknięty Efekty są, skóra gładziutka i bardzo ujedrniona. W brzuchu zeszło mi 5cm .
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Miejsce dla ciała i duszy wątek zamknięty Gorąco polecam Por Favor, gdzie można skorzystać z bogatej oferty zabiegów na...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty To miejsce polecam wszystkim ceniącym wysoką jakość i profesjonalizm. W...
~JUSTYNA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Bardzo zadowolona klientka!!! wątek zamknięty Piszę z podziękowaniami dla Pań Instytutu Por Favor, szczególnie dla Pani Ewy...
~Josia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

Polecam!!!! wątek zamknięty Polecam ze względu na jakość usług, obsługę oraz przyjazny klimat panujący w...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2018

Zabieg wątek zamknięty Zastrzyk energii i tlenu Montibello SO2S Oxygen przywrócił mojej skórze blask...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry