Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maja - opinia wątek zamknięty Egzamin miałam z P. Janem i z czystym sumieniem życzę każdemy tego Pana...
~Maja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Dziś zdawałam za 5 podejściem egzamin w Pordzie w Gdańsku ale Pan Jan...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 grudnia 2019

Bardzo pozytywne wrażenia z PORD wątek zamknięty Egzamin na B zdany za 2 razem, pod okiem egzaminatora pana Jacka Marciniaka....
~adamek255
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 października 2019

Żałosne wątek zamknięty Najgorszy ośrodek w Polsce, egzaminatorzy nie przyjemni, opryskliwi, a...
~Ja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 września 2019

Do 3 razy sztuka wątek zamknięty Polecam pord w Gdańsku a zwłaszcza egzaminatora Pana Tomasza spokojny...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lipca 2019

Egzaminy C i C+E/ pozytywne zaskoczenie. wątek zamknięty Egzaminy na C i CE zaliczone za pierwszym podejściem . Polecam OSK Vektra z...
~Łukasz
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 maja 2019

Nie taki PORD straszny jak go malują wątek zamknięty Egzamin kat. B - teoria zdana za pierwszym podejściem, praktyka za drugim....
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 marca 2019

Miła atmosfera, egzaminatorzy naprawdę ok! wątek zamknięty Miałam 2 podejścia, jedno w grudniu, jedno dziś (styczeń). Za 1. razem plac -...
~Weronika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

Wkoncu sie udało wątek zamknięty Ośrodek egzaminacyjny na dobrym poziomie w wiekszości przyjaźni...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 grudnia 2018

Marzenie sie spełniło ! wątek zamknięty Tak, tak , przez 30 lat miałam w tyle głowy marzenie zeby pójść na kurs i...
~Anita
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Znakomity WORD. wątek zamknięty Kategoria A. Panie Referentki bardzo miłe i pomocne. Egzaminatorzy niezwykle...
~Trurl
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

Egzamin wątek zamknięty Świetne Podejście, nie stresuje, a wręcz uspokoja i bardzo dobrze się jeździ!...
~Pawel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Zdany egzamin!! wątek zamknięty PORD w Gdańsku jest super :). Przesympatyczni egzaminatorzy, na samych takich...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

drodzy egzaminatorzy!!!! APEL wątek zamknięty Drodzy Egzaminatorzy, apeluję do Was o trochę wyrozumiałości dla...
~BMB
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 września 2018

Pozytyw wątek zamknięty Za pierwszym razem niestety nie udało się zdać, ale egzaminator p. Lech S....
~W.K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 września 2018

Super egzaminator wątek zamknięty Dla mnie Pan Sebastian również był bardzo miły fakt oblalam ale moje błędy......
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

Egzaminator Pan Sebastian Garstka wątek zamknięty Zdawałem pierwszy raz i zdałem. Poszło jak z płatka. Jeździłem pod wieczór i...
Tomcio8446
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2018

Obsluga w okienku wątek zamknięty Pani w okienku (starsza,siwa,krotkie wlosy) dramat, nie majac przerwy...
~Prrrrr
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Zdane wątek zamknięty Dziekuje bardzo Pani Marcie P bardzo wspaniala Kobieta stanowcza wydawala...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2018

Kat A wątek zamknięty P.Michal Lewandowski najlepszy, takich potrzeba
~Kat A
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
651

postów

246

wątków

do góry