Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Egzamin kat.B wątek zamknięty Egzamin zdałam za drugim razem. Pierwszym egzaminatorem był pan Wojciech,...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

M@rt@ wątek zamknięty Tak też słyszałam o Panu J.Napiórkowskim , że jest sympatycznym egzaminatorem...
~M@rt@
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2010

egzaminatorzy wątek zamknięty zdałam u pana Mirosława U. , spokojny,opanowany i konkretny egzaminator,mile...
~iwka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

Egzaminator p. Leszek wątek zamknięty Bardzo miły i sympatyczny człowiek, oby każdy mógł na takiego trafić!!!...
~Misio
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lutego 2009

negatyw wątek zamknięty Mam pytanie: czy jeżeli dojechało się z powrotem na plac PORD, a po drodze...
~mac
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

w którym PORD-zie wyższa zdawalność w Gdańsku czy w Gdyni? wątek zamknięty bo muszę przenieść do któregoś z nich dokumenty i tam kontynuować prawo jazdy...
~jam
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

złomy w PORD-zie wątek zamknięty Mam dość! 5 raz poległam na rękawie w PORD w Gdyni. Samochód nr - 3 MASAKRA...
~Załamana
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 listopada 2011

opinia!!! egzaminator p.Miler wątek zamknięty egzamin sprawnie przeprowadzony, bezstresowo, w przyjaznej atmosferze!!!!!tą...
~kursant
9

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 stycznia 2009

Werka - opinia wątek zamknięty Podchodziłam do egzaminu praktycznego wielokrotnie (popełniałam głupie błędy...
~Werka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

obserwatorka wątek zamknięty Chciałam tylko napomknąć, że panowie egzaminatorzy, oczywiście nie wszyscy,...
~Ania
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 listopada 2011

Egzamin Kat.C wątek zamknięty Drugie podejscie i niestety negatywne... Pan Marcin A. wykazał tendencyjne i...
~Christian
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2010

ile czeka się na odbiór prawo jazdy? wątek zamknięty Zdalam prawo jazdy 26 listopada, na stronie pojawia się komunikat:...
~marta
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 grudnia 2011

Pozdrowienia! wątek zamknięty Egzamin zaliczony z panem Marcinem.Dz bardzo miły egzaminator przesympatyczny...
~aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

egzamin wątek zamknięty Nie życzę zdawania u Jarosława.K poprostu żallllll!!!!! Najgroszy...
~nieznajoma
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

SAMOCHÓD CIĘŻAROWY wątek zamknięty Uważam, że stan techniczny i przygotowanie do egzaminu samochodu ciężarowego...
~Pufcio
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2009

Pan Darek M. wątek zamknięty Tak jak wiele moich koleżanek, tak i ja w tym roku przystąpiłam do...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

!!!!!!!!!! wątek zamknięty Pozytywnie o egzaminatorach piszą ludzie, Którym udało się zdać za pierwszym...
~K.L
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

Egzamin Kat.C wątek zamknięty Na szczęście tylko raz dane mia było odwiedzić PORD ;) Dziękuję Pani Gabrieli...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2011

Zdane za 2 razem :) wątek zamknięty POWIEM TAK STRES JEST NAJGORSZYM WROGIEM SAMA DOŚWIADCZYŁAM TEGO BO OBLANIU...
~PAULINA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2011

Egzamin kat.B wątek zamknięty Pierwsze podejście moje było zakończone oceną negatywną,stres przed nieznanym...
~Elżbieta
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
651

postów

246

wątków

do góry