Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pan Edmund wymiata ! wątek zamknięty Najlepszy Pan egzaminator miły sympatyczny bije od Niego dobrem i...
~Sylwia!
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Pan Jacek N. wątek zamknięty Dzięki atmosferze jakiej wprowadzil od samego początku w końcu zdalam za...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 grudnia 2017

Egzaminatorzy wątek zamknięty Jestem zaskoczona zachowaniem egzaminatorów - panuje przekonanie, że to...
~Agata91
185

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2009

Black friday wątek zamknięty Bez żadnej informacji, komunikatu na stronie pord.pl postanowiono...
~Wizytator
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 listopada 2017

szczerze - na temat wątek zamknięty Obsluga - bardzo miła, pomocna Poziom nauczania - ciezko powiedziec - uczylem...
~szczerze o polskich kierowcach
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 listopada 2017

Egzaminatorzy Pord wątek zamknięty fantastyczny to jest Michał Lewandowski. Pod każdym względem.
~Minia
14

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2010

Egzamin wątek zamknięty kurczę, zdawałam dziś po raz szósty i trafiłam na "świetnego" egzaminatora,...
~Jane
17

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

Pierwszy egzamin- niepowodzenie :-( wątek zamknięty Wczoraj jechałam na egzamin... "Po drodze" spotkałam Krysię. Była bardzo...
~Asia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

Pan egzaminator wątek zamknięty Nazwiska nie pamiętam tydzień temu w piątek o 6 rano . Nie odpowiedział na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 października 2017

Pan Andrzej G. - POLECAM !!!! wątek zamknięty Tyle naczytałem się o egzaminatorach w pordzie, ale koniec końców nie było...
~Pan Franciszek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Zdałam! wątek zamknięty Zdałam za szóstym razem (nie jestem z tego dumna;)). Za każdym razem trafiłam...
~Mokkana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Sympatyczny egzaminator p. Marcin K. wątek zamknięty Po wielu negatywnych wynikach egzaminu prakt.przyszedł moment zdobycia...
~Monika M.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Spróbuje jeszcze raz... wątek zamknięty Witam wszystkich... dzisiaj zdawałam na kat A.... Niestety potraciłam słupek...
~Ola :)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Opinia wątek zamknięty Kierownictwo, niektóre panie w BOE, niektórzy pracownicy z zaplecza...
~Ktoś z obecnej kadry.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Kadra pracownicza wątek zamknięty Och, w PORDzie - gniazdo niezbyt sympatycznych osób, wydawałoby się po...
~anonim
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Po raz 4 i d*pa :-( wątek zamknięty Dziś zdawał po raz 4 z panią Agnieszka Taka blondynka .... Nie pamietam...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2017

Trasy egzaminacyjne wątek zamknięty Witam wszystkich. Niedługo mam egzamin w Gdańsku i chciałabym was zapytać czy...
~Szatynka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Zdałam wątek zamknięty Ogromny stres, trochę błędów, jednak stoicki spokoj pana Lecha S. Spowodował,...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Udało się!!! wątek zamknięty 3 lipca zdałam z Panem Leszkiem J. Była to moja szósta próba... przed...
~Anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Do 3 razy sztuka :) wątek zamknięty Pan Artur Z. Wspaniały człowiek, już w drodze do auta rozładowuje...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
651

postów

246

wątków

do góry