Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zdałam!! wątek zamknięty Zdałam z za 6 razem z Pane Leszkiem J. Przesympatyczny egzaminator - już od...
~Anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Nie taki egzamin straszny, jak go malują :D wątek zamknięty Panie w biurze egzaminów w PORDzie są miłe i cierpliwie odpowiadają na...
~MIMI
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Egzamin wątek zamknięty Zdałam wczoraj za 2gim raZem.Z całego serca polecam egzaminatorke Panią...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Czas oczekiwania wątek zamknięty Przecież czekanie 3 tygodni na egzamin to komedia. Ktoś kto popełni błąd na...
~Komediant
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 czerwca 2017

POZYTYWNY EGZAMINATOR JACEK NAPIÓRKOWSKI wątek zamknięty Witam bardzo serdecznie , dzisiaj za drugim podejściem udało mi się zdać...
~Ariel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Egzamin praktyczny wątek zamknięty Za pierwszym razem trafiłem na takiego buca, ze to szkodaa gadać, ale...
~Jerry
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

EGZAMIN C i Natepnie C+E wątek zamknięty we wtorek9 maja o godzinie 19 mialem egzamin na kat.C+E(zacząlem o 20 z...
~MARIUSZ Poskrop
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Wdzięczna Chojniczanka wątek zamknięty Dzisiaj zdałam egzamin pod okiem Pana Tomka Trzebiatowskiego i jestem pod...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Zadowolona wątek zamknięty Dziś zdawalam egzamin kategorii B,mimo ogromnego stresu zdałam za pierwszym...
~iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Ocena raczej dla egzaminatora, nie PORDu. wątek zamknięty Miałem okazję jeździć z kilkoma egzaminatorami, byli bardzo różni. Większość...
~georgie the spider
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

zadowolona wątek zamknięty zdawałam egzamin kategorii B dziś, tj 28.03.2017. Pierwsze podejście stres i...
~kierowca
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

Egzamin kat CE wątek zamknięty Dziś 22.03 godz 7:00 egzamin praktyczny CE. Podobnie jak zdając do kat.C...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Obsługa wątek zamknięty Obsługa Pani z zapisów jest na poziomie -10 . Reszta w porządku.
~Tytus
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Egzaminator Okuniewski CE wątek zamknięty Niestety, mam nadzieje, ze juz nigdy nie trafie na tego gbura, który wyglada...
~Zniesmaczony
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Krzysztof N. wątek zamknięty Uważajcie przed nim miałam z nim dwa egzaminu i robi wszystko by oblać.....
~Wkurzona Ja
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 października 2016

Skąd tyle pozytywnych ocen? wątek zamknięty Jestem świeżo po zdaniu egzaminu (czwarte podejściem). Mimo tego, postaram...
~Marcin
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 czerwca 2016

Zdałam za pierwszym razem:) wątek zamknięty Wczoraj był jeden z najważniejszych egzaminów w moim życiu. Mój egzaminator...
~Iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

egzaminator wątek zamknięty witam zdawalam egzamin praktyczny na prawo jazdy mialam nieszczescie trafic...
~xxxxxxx
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lutego 2017

Egzaminator Andrzej Gryczka wątek zamknięty Przyjemny pan. Spokojny, opanowany. Podeszlam do egzaminu bezstresowo kiedy...
~aanielskaa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

dziękuję Panu W.Kojtek wątek zamknięty Ciesze się ogromnie. W dniu dzisiejszym wynik pozytywny. Trafiłam po raz...
~ola
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
651

postów

246

wątków

do góry