Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Do czasu zdania: Anonimowy. - opinia 3 z rzędu egzamin, pierwszy raz trafiłem na tak ohydnego ( w tym co robi )...
~Do czasu zdania: Anonimowy.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2022

Piotr - opinia Do wczorajszego egzaminu podchodziłem z dystansem, bo nasłuchałem się wiele...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2022

Daria - opinia Widzę po opiniach że nie tylko ja z całego serca chce polecać każdemu...
~Daria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 kwietnia 2022

Ewa Rozbicka - opinia Wczorajszy egzamin u Pana Artura Zamorskiego - wynik pozytywny. Bardzo...
~Ewa Rozbicka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Paulina - opinia wątek zamknięty Po kilku nieudanych próbach zdania egzaminu na prawo jazdy dziś trafiłam na...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2022

JAN Hallmann - opinia wątek zamknięty Dzięki Panu Janowi egzamin na prawo jazdy można zdać bezbłędnie i to za...
~JAN Hallmann
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2022

Jan Hallman - opinia wątek zamknięty Super egzaminator każdemu takiego życzę
~Jan Hallman
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 marca 2022

Natalia - opinia wątek zamknięty Warto było kilka razy nie wyjechać z placu żeby trafić na Pana Jana...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 marca 2022

Dominika - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam egzaminotra Pana Piotra Terlikowskiego. Bardzo wyrozumiały,...
~Dominika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lutego 2022

Izaaa - opinia wątek zamknięty Witam. Dzisiaj miałam egzamin na godzinę 13, zakończył się wynikiem...
~Izaaa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 grudnia 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję Panu Janowi Hallmannowi! Bardzo miły i wyrozumiały...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 grudnia 2021

Grzegorz - opinia wątek zamknięty W czwartek miałem podejść do egzaminu państwowego na prawo jazdy, niestety...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 grudnia 2021

Zuzia - opinia wątek zamknięty Pan Jan Hallmann najlepszy egzaminator !!!
~Zuzia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 listopada 2021

Nikola - opinia wątek zamknięty Dzisiaj miałam egzamin praktyczny. Trafiłam na przesympatycznego egzaminatora...
~Nikola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 października 2021

Angelika Madziąg - opinia wątek zamknięty Egzamin z Panem Hallmannem to czysta przyjemność. Pan Jan jest bardzo...
~Angelika Madziąg
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Rafał Naumiuk - opinia wątek zamknięty Własne przygotowanie do egzaminu praktycznego uważałem jako właściwe, ale...
~Rafał Naumiuk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Zuzia - opinia wątek zamknięty Wreszcie udało mi się pokonać stres i strach. Udało mi się zdać! Egzamin...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 października 2021

Szczęśliwa kursantka - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z egzaminu praktycznego. To był mój 5 egzamin ale co...
~Szczęśliwa kursantka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 września 2021

Agnieszka K - opinia wątek zamknięty Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem. Trafiłam na Pana Jana Hallmanna....
~Agnieszka K
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 czerwca 2021

Judyta - opinia wątek zamknięty Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Nie tacy źli Ci...
~Judyta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 maja 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry