Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
A - opinia wątek zamknięty Pan Łukasz, na którego trafiłam na drugim podejściem, okazał się bardzo...
~A
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2021

Niewazne - opinia wątek zamknięty Tak naprawdę to chyba jakiś żart ? , Pani Magdalena Z . z początku super...
~Niewazne
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Miałem przyjemność być egzaminowanym przez p. Tomasza. Złoto nie egzaminator,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2021

Anonim - opinia wątek zamknięty Miesiąc temu zdawałam egzamin po raz 1 z P. Alicją M. Z początku była...
~Anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2021

anonim - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam Panią Anne Zerke!!! Bardzo miła, sympatyczna, spokojna...
~anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 marca 2021

Basia - opinia wątek zamknięty Egzamin teoretyczny zaliczony nie było tak źle. Trzeba po prostu rozwiązywać...
~Basia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 marca 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Dziś drugi raz przystąpiłam do egzaminu praktycznego, który ukończyłam z...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Pan Jan Hallmann spokojny opanowany nie powoduje dodatkowego stresu u...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lutego 2021

Aleksandra F - opinia wątek zamknięty Egzamin na prawo jazdy wspominam bardzo dobrze, wszystko dzięki Panu Janowi...
~Aleksandra F
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

AT - opinia wątek zamknięty Bardzo bardzo dziękuję Panu Janowi Hallmannowi, cudowny, ciepły człowiek i...
~AT
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 listopada 2020

KasiaKow - opinia wątek zamknięty Pan Tomasz, spokojny , opanowany i pozytywny egzaminator. Wprowadza dobrą...
~KasiaKow
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 listopada 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Magdalenę zamorską. egzamin kat A. Kultura na wysokim...
~Paweł
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lipca 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Zdałam. Nie jest tak źle jak wszyscy straszą. Polecam Panią Annę Zerka....
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2020

Aha - opinia wątek zamknięty Ja trafiłam na Pana Leszka J.Widać,że facet bardzo w porządku.To było moje...
~Aha
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lipca 2020

Jola - opinia wątek zamknięty Nie taki diabeł straszny jak go malują. Dziś miałam egzamin praktyczny z...
~Jola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 lipca 2020

Karolina Ehrlich - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo mile zaskoczona podejściem egzaminatora do egzaminu. Pan Jan...
~Karolina Ehrlich
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 czerwca 2020

Hanna - opinia wątek zamknięty Bardzo pragnę jeszcze raz podziękować Pani Magdalenie Zamorskiej za...
~Hanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 czerwca 2020

M. - opinia wątek zamknięty Jeżeli chodzi o egzamin praktyczny to z całego serca mogę każdemu życzyc Pana...
~M.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

Kinia - opinia wątek zamknięty Egzaminatorzy milsi niż niektórzy instruktorzy..pozytywne zaskoczenie...
~Kinia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2019

Dużo zależy od egzaminatora wątek zamknięty Nie spodziewałam się, że wynik egzaminu aż tak bardzo zależy od osoby...
~Hala
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 września 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry