Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Egzamin nie zaliczony wątek zamknięty Witam serdecznie, właśnie dzisiaj o godzinie 7:00 miałem egzamin z panią...
~figon20
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2016

egzamin to gratka.. wątek zamknięty Trema przed egzaminem jest, ale dobre przygotowanie i wybor odpowiedniej...
~Krystyna K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

Te samochody egzaminacyjne to masakra wątek zamknięty nie oblalem zdałem ale ten sprzęt na którym nas egzaminują to : zużyte...
~maciej
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Super!!! wątek zamknięty Zdałam za 1 razem nie myslalam ze jest to mozliwe:) P.Michał Wietrzyński...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Bardzo pozytywnie wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z przebiegu egzaminu. Odbył się w miłej, nienerwowej...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

Pozytywne wrażenie wątek zamknięty Podczas zapisów na egzaminy - zarówno teoretyczny, jak i praktyczny - miałem...
~Mateusz S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Pord gdynia wątek zamknięty Ja zdałam za pierwszym razem-zero stresu...przesympatyczny egzaminator Pan...
~Olimpia
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lutego 2013

ocena egzaminatora krzysztofa lukaszewskiego wątek zamknięty Zdałam egzamin dzieki Panu krzysztofi lukaszewskiem.Mily,sympatyczy, nie...
~sabina
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2014

EGZAMIN wątek zamknięty Nie zgadzam się z taką negatywną opinią! Ja zdałam u Pana Szymona, nie...
~Boguśka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 stycznia 2015

Pan Szymon Gdaniec wątek zamknięty Czytam te opinie i ja ma inne zdanie! Miałam egzamin 16 grudnia...
~Boguśka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

Rodzynki wsrod egzaminatorow wątek zamknięty witam, szlyszalem rozne historie o egzaminach w pord gdynia, tez kilka lat...
~karnos
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2012

Bardzo słabo poinformowane panie wątek zamknięty Panie pracujące w PORD Gdynia, powinny przejść jakieś szkolenie. Gdy chciałem...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2014

Masakra wątek zamknięty Zdane za 2 razem z instruktorem normalnym(miły i nie wprowadzał nerwowej...
~egzaminowana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2014

Za pierwszym razem.! wątek zamknięty Prawdą jest ,że to jeden z najbardziej stresujących egzaminów w życiu jednak...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 września 2014

Dziękuje Egzaminatorowi wątek zamknięty Egzamin zdałam za kolejnym razem. Egzaminatorów miałam normalnych - raczej...
~Danuta S. 50 +
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2014

Wielki plus wątek zamknięty Jak w tytule. Wielki plus za obsługę w biurze (dopasowywanie terminu egzaminu...
~Wiewióra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

egzamin zdany za pierwszym razem wątek zamknięty Witam polecam bardzo tym co się boją i są w momencie załamania bo kolejny...
~Mariolka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 marca 2014

Miłe zaskoczenie! wątek zamknięty Szybkie terminy, świetna obsługa. Miałam przyjemność przy każdym egzaminie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

Też uważam że PORD Gdyński jest ok. wątek zamknięty Obsługa zawsze rzetelna, bez mrugnięcia okiem zapisywała mnie Pani na termin...
~A.P.J.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

Egzamin wątek zamknięty Chciałam podziękować za zdany egzamin za pierwszym podejściem. Egzaminował...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry